Kaspersky Lab i Clearswift łączą siły

Kaspersky Lab, producent rozwiązań antywirusowych i służących do ochrony danych, zawarł nową umowę partnerską z firmą Clearswift. W ramach umowy Kaspersky Lab stanie się uprzywilejowanym partnerem Clearswift w dziedzinie technologii antywirusowych, a Clearswift będzie rekomendował swoim klientom oprogramowanie firmy Kaspersky Lab.
Punkt zwrotny we współpracy obu firm stanowiło opublikowanie rozwiązania Kaspersky Anti-Virus 5.0 for MIMEsweeper, które ściśle integruje się z Clearswift MIMEsweeper w celu skanowania ruchu SMTP w czasie rzeczywistym. Produkt firmy Kaspersky Lab jest kompatybilny z następującymi rozwiązaniami firmy Clearswift: MIMEsweeper for SMTP, MIMEsweeper for Domino, MIMEsweeper for Exchange oraz MIMEsweeper for Web. Dodatkowo, Kaspersky Anti-Virus, który zawiera wielokrotnie nagradzane moduły ochrony przed złośliwymi programami, spyware i phishingiem, dostarczany jest wraz z oprogramowaniem MIMEsweeper SMTP Appliance firmy Clearswift i nie wymaga dodatkowej instalacji.

Kaspersky Anti-Virus 5.0 for MIMEsweeper for SMTP zapewnia szybkie skanowanie w czasie rzeczywistym całego przychodzącego ruchu SMTP na serwerach wykorzystujących oprogramowanie MIMEsweeper, usuwając wykryte złośliwe programy. Program posiada wbudowany mechanizm aktualizacji umożliwiający pobieranie najnowszych sygnatur z serwerów firmy Kaspersky Lab na żądanie lub zgodnie z terminarzem (co 30 minut, co jedną godzinę lub trzy godziny, w zależności od ustawień). Rozwiązanie może być skonfigurowane i zarządzane przy użyciu narzędzi administracji dostępnych w rozwiązaniu MIMEsweeper firmy Clearswift. Pozwala to administratorom na zastosowanie elastycznych profili bezpieczeństwa i administracji w odniesieniu do chronionej sieci.

„Kaspersky Lab i Clearswift stanowią doskonałych partnerów zarówno pod względem technologicznym jak i biznesowym” – powiedział Vitaly Bezrodnykh, dyrektor ds. rozwoju w firmie Kaspersky Lab. „Nasza technologia antywirusowa została już zintegrowana z rozwiązaniem MIMEsweeper firmy Clearswift, tak więc jej szybkość wykrywania i skuteczność zostały sprawdzone. Duża wydajność Kaspersky Anti-Virus 5.0 for MIMEsweeper for SMTP była kluczowa dla tego partnerstwa. Nasza technologia jest skalowalna i może chronić złożone środowiska korporacyjne na wielu platformach i systemach operacyjnych”.
„Cieszymy się, że możemy dostarczać naszym klientom technologie firmy Kaspersky Lab” – powiedział Jon Lee, dyrektor generalny Clearswift. „Chcemy pracować z producentami, którzy oferują najlepszą technologię, a firma Kaspersky Lab doskonale spełnia nasze wymagania. Jesteśmy pewni, że w połączeniu nasze produkty mogą zapewnić rzeczywistą ochronę przed zagrożeniami z Internetu”.

www.kaspersky.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry