Kaspersky Lab Polska współpracuje z Wieszjak.pl

Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań służących do ochrony danych, poinformował o rozpoczęciu współpracy z serwisem Wieszjak.pl prowadzonym przez firmę Infornext.pl.
Na mocy tej współpracy powstał serwis antywirus.wieszjak.pl, który w przystępnej formie przedstawia wszystkim użytkownikom Internetu zawiłości związane z bezpieczeństwem online. Kaspersky Lab Polska jest partnerem merytorycznym serwisu.

Serwis antywirus.wieszjak.pl został uruchomiony 1 sierpnia 2008 r. Można w nim znaleźć szeroki wachlarz informacji dotyczących wszystkich obecnych zagrożeń czyhających na wszystkich użytkowników komputerów. Serwis obejmuje skaner online pozwalający każdemu czytelnikowi na bezpłatne przetestowanie swojego komputera pod kątem obecności szkodliwego oprogramowania, artykuły, porady ekspertów a także klipy wideo oraz forum.

„Wieszjak.pl to portal poradniczo-narzędziowy dostarczający rozwiązań problemów, z którymi każdy z nas może spotkać się w codziennym życiu”, tłumaczy Paweł Dobosz, dyrektor marketingu Infornext.pl. „Ponieważ trudno znaleźć internautę, który nigdy nie miał problemów z wirusami – stworzenie serwisu antywirus.wieszjak.pl było logicznym krokiem na drodze rozwoju naszego portalu. Z kolei firma Kaspersky Lab jako partner naszego serwisu zagwarantowała wysoki poziom merytoryczny oraz dostarczenie bardzo dobrych narzędzi do wykrywania i zwalczania wirusów.” ”

Zwiększanie świadomości użytkowników komputerów na temat szkodliwych programów i innych zagrożeń online doskonale wpisuje się w działalność Kaspersky Lab”, mówi Piotr Kupczyk, dyrektor działu prasowego Kaspersky Lab Polska. „Pomysł stworzenia serwisu, który będzie zrozumiały i atrakcyjny treściowo dla każdego użytkownika Internetu bardzo nam się spodobał i uznaliśmy, że antywirus.wieszjak.pl to doskonałe miejsce dla naszych treści merytorycznych.”

www.antywirus.wieszjak.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top