Kaspersky Lab zmienia wygląd swojej strony

Opublikowano: 29 grudnia 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Kaspersky Lab uaktualnił swoją stronę korporacyjną. Nowa strona została uruchomiona 28 grudnia 2006 roku i charakteryzuje się całkowicie zmienionym wyglądem dostosowanym do najnowszych trendów. Strona jest całkowicie kompatybilna z wszystkimi popularnymi na rynku przeglądarkami internetowymi.
Jedną z nowych sekcji jest dział „Zagrożenia”, w którym można znaleźć podstawowe informacje o wirusach, hakerach i spamie. Bardzo ważnym elementem tego działu jest sekcja „Virus Watch”, w której można w czasie rzeczywistym obserwować listę szkodliwych programów wykrywanych przez ekspertów z Kaspersky Lab. Lista jest automatycznie odświeżana wraz z dodaniem przez analityków każdego nowego wpisu do sygnatur zagrożeń.

Bardziej szczegółowe informacje o wszelkich zagrożeniach IT tradycyjnie zawiera Encyklopedia Wirusów prowadzona przez Kaspersky Lab: http://www.viruslist.pl.
„Zapraszam wszystkich do odwiedzania naszej nowej strony” – mówi Bartosz Prauzner Bechcicki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Kaspersky Lab. „Mam nadzieję, że dzięki wprowadzonym zmianom witryna będzie bardziej przystępna dla odwiedzających, co z kolei zachęci ich do zapoznawania się z treściami związanymi z bezpieczeństwem”.

www.kaspersky.pl

Hanna LaskowskaKaspersky Lab zmienia wygląd swojej strony

Podziel się!

O autorze

hania