Kaspersky – linia produktów 6.0 już po polsku

Opublikowano: 29 czerwca 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży polskich wersji dwóch nowych produktów zapewniających bezpieczeństwo komputerów pracujących pod kontrolą systemów Windows – Kaspersky Anti-Virus 6.0 oraz Kaspersky Internet Security 6.0.
Kaspersky Anti-Virus 6.0 chroni komputery PC przed wszystkimi rodzajami szkodliwych programów łącząc tradycyjne metody działające w oparciu o sygnatury (wykrywanie wirusów na podstawie ich opisów) z ochroną proaktywną. Moduł proaktywny wykrywa zagrożenia analizując ich zachowanie w systemie. Produkt efektywnie chroni przed oprogramowaniem spyware i pozwala na cofnięcie zmian dokonanych przez szkodliwe aplikacje w systemie plików i rejestrze systemowym. Wraz z usunięciem szkodliwego kodu z systemu znikają wszystkie pozostawione przez niego ślady.

Kaspersky Internet Security 6.0 zapewnia zintegrowaną ochronę komputerów PC przed wszelkimi rodzajami zagrożeń, włącznie z wirusami i innymi szkodliwymi programami takimi jak spyware i trojany. Aplikacja chroni także przed oszustwami internetowymi i spamem. Kaspersky Internet Security 6.0 jest wyposażony we wszystkie funkcje antywirusowe oferowane przez program Kaspersky Anti-Virus 6.0. Ponadto aplikacja chroni użytkowników przed innymi zagrożeniami internetowymi, takimi jak spam, ataki hakerów phishing i pharming, oprogramowanie crimeware. Aby praca użytkownika nie była zakłócana przez niepożądaną aktywność, aplikacja blokuje banery reklamowe i okna wyskakujące. Program został także wyposażony w mechanizm blokujący nieautoryzowane połączenia modemowe z płatnymi serwisami online nawiązywane przez dialery.

www.kaspersky.pl

Hanna LaskowskaKaspersky – linia produktów 6.0 już po polsku

Podziel się!

O autorze

hania