Kino.Cineman.pl rozszerza sposoby płatności

Opublikowano: 20 lutego 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Kino.Cineman.pl to uruchomiony w grudniu 2007r. pierwszy internetowy multipleks kinowy. W pięciu wirtualnych salach oraz Top Liście użytkownik ma non stop do wyboru filmy, które może oglądać na komputerze, w dowolnym czasie z każdego miejsca w Polsce. W odpowiedzi na prośby użytkowników, serwis rozszerza zakres płatności o SMSy dostępne w sieciach wszystkich operatorów komórkowych, e-przelewy, karty płatnicze oraz mPaya.
Aby maksymalnie uprościć procedury zakupu, niezależnie od sposobu płatności jaki wybierze widz, serwis oferuje wszystkie filmy w jednej cenie. Już za 5 zł + VAT użytkownik otrzyma dostęp do wybranej pozycji filmowej, obowiązujący na nieograniczoną ilość odtworzeń w ciągu 24 godzin.

To nie koniec zmian. Dążąc do ciągłego uatrakcyjniania oferty filmowej, już od połowy marca, na www.Kino.Cineman.pl, będzie można obejrzeć najnowsze filmy produkcji amerykańskiej (2004-2007), które nie były dostępne w polskich kinach ani na DVD.

Aktualny repertuar poza hitami, w których grają takie gwiazdy, jak Bruce Willis, Angelina Jolie, Tim Robbins, Penelope Cruz, Russell Crowe, Ewan McGregor, Ralph Fiennes, oferuje swoim widzom także kino familijne, propozycje dla nastolatków  oraz kultowe przeboje, jak filmowa sexy seria „Lody na patyku”.

Wszystkie filmy zabezpieczone są zgodnie ze światowymi standardami systemem licencji cyfrowych Microsoft Digital Rights Management i przeznaczone do odtwarzania w programie Windows Media Player.

Hanna LaskowskaKino.Cineman.pl rozszerza sposoby płatności

Podziel się!

O autorze

hania