Kler S.A.: łatwiejsza komunikacja z partnerami handlowymi

Opublikowano: 10 maja 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

MIS S.A., specjalizująca się w rozwiązaniach wspierających zarządzanie wiedzą i procesami, przygotuje i wdroży portal internetowy B2B do obsługi partnerów handlowych polskiego producenta mebli – firmy Kler S.A.

Celem wdrożenia jest usprawnienie komunikacji Kler S.A. z partnerami w kraju i zagranicą, zwłaszcza w perspektywie zwiększenia eksportu mebli Kler na rynki światowe. „Chcemy, aby nasi partnerzy mieli stały dostęp do określonych materiałów dotyczących naszej firmy oraz jej produktów i wygodną platformę komunikacji z nami.” – wyjaśnia Arkadiusz Styczyrz, kierownik działu logistyki i dystrybucji, Kler S.A.

Dokumenty, które zostaną udostępnione w portalu, to m.in. warunki współpracy, pełne informacje marketingowe, bazy zdjęciowe oraz dokumentacja techniczna. Portal będzie służył również jako platforma komunikacji partnerów z firmą Kler. Każdy z użytkowników otrzyma uprawnienia do korzystania z odpowiednich zasobów.

Portal zostanie przygotowany w technologii Lotus Notes. Platforma ta zapewnia identyfikację oraz precyzyjne nadzorowanie uprawnień do publikowanych informacji dla każdego logującego się użytkownika. Dostęp użytkowników zewnętrznych będzie odbywał się za pomocą przeglądarki internetowej. W kolejnym etapie przewidywana jest dalsza automatyzacja procesów handlowych.
W ramach kontraktu MIS S.A. przygotuje aplikację mis-Partner21/Portal.

www.mis.com.p

Hanna LaskowskaKler S.A.: łatwiejsza komunikacja z partnerami handlowymi

Podziel się!

O autorze

hania