Klikr.pl – już wkrótce

W najbliższych dniach na polskim rynku usług internetowych pojawi się nowy sposób odnajdywania pożądanych informacji Klikr.pl.

Pierwszego października każdy internauta, którego oczekiwań nie zaspokajają istniejące wyszukiwarki, będzie mógł przetestować niesztampowy sposób pozyskiwania treści zgodnych z jego preferencjami.

– Nie czuliśmy się usatysfakcjonowani dotychczasowymi sposobami wyszukiwania informacji w internecie. Nasze odczucia potwierdziły istniejące dane, które wyraźnie pokazują, że 6 na 10 osób nie wybiera żadnego wyniku, jaki prezentuje mu najbardziej popularna wyszukiwarka Google. Dlatego też postanowiliśmy zaproponować alternatywne, polegające na zupełnie innym modelu, narzędzie odnajdowania interesujących treści. Będzie ono ściśle uwzględniało zainteresowania oraz indywidualne potrzeby użytkowników – podkreśla Karol Banaszkiewicz, twórca Klikr.

Klikr.pl - już wkrótce 1

Serwis Klikr już odlicza czas do swojego startu, który nastąpi 1 października br.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry