Klub Ekstraligi żużlowej z e-strategią

Grupa AMP Media wspiera klub Ekstraligi żużlowej Włókniarz Częstochowa w zakresie planowania i realizacji e-strategii.

Kreowanie wizerunku, budowanie relacji z otoczeniem czy rozwój marki to działania Częstochowa, klub Ekstraligi żużlowej, powierzył stworzenie oraz realizację strategii komunikacji w Internecie Grupie AMP Media. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Grupą AMP Media, ponieważ agencja przedstawiła nam bardzo ciekawy pomysł na obecność w Internecie, zgodny z naszymi założeniami i celami – tłumaczy Ireneusz Winiarski, Członek Rady Nadzorczej klubu Włókniarz Częstochowa.

Klub Ekstraligi żużlowej z e-strategią 1Kluczowym zadaniem Grupy AMP Media dla Włókniarza Częstochowa będzie świadczenie strategicznego doradztwa w zakresie e-marketingu sportowego i obecności klubu w Internecie. Ponadto agencja będzie odpowiedzialna za stworzenie rozwiązań e-commerce, opracowanie i realizację kampanii promocyjnych w Internecie oraz prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych.

Cieszy nas współpraca z Włókniarzem Częstochowa, tym bardziej, że wielu z naszych pracowników jest również fanami tego klubu. CKM Włókniarz to profesjonalnie zarządzany klub, któremu służymy wsparciem i doświadczeniem w zakresie skutecznej komunikacji w sieci, co wykorzystamy do stworzenia wokół klubu przyjemnego klimatu – mówi Piotr Kluczewski, Wiceprezes Grupy AMP Media.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry