Kobiece oblicze portalu Gazeta.pl

Portal Gazeta.pl uruchamia nowy wortal dla kobiet i o kobietach, w którym są publikowane treści pochodzące z prestiżowych czasopism wydawnictwa Agora SA: Avanti, Dziecko, Kuchnia, Poradnik Domowy, Wysokie Obcasy i Ślub. Teraz każda internautka znajdzie coś dla siebie w jednym miejscu, pod adresem www.gazeta.pl/kobieta.

Wortal Kobieta w portalu Gazeta.pl obok kilku tysięcy artykułów o zdrowiu, modzie, urodzie, psychologii, wychowaniu, udostępnia wiele interaktywnych aplikacji umożliwiających np. pisanie bloga, sprawdzenie swojego biorytmu, czy też horoskopu, przetestowania kondycji włosów lub obliczenie idealnej wagi dla swego wzrostu. Na stronach wortalu można także zrobić zakupy w wirtualnej perfumerii.

Dzięki podziałowi na działy: Moda, Uroda, Związki, Dla rodziców, Kuchnia, Zdrowie, Piękne wnętrza, użytkowniczki mogą szybko dotrzeć do interesujących je treści. Znajdzie tu dla siebie coś każda kobieta, która szuka zarówno porad i informacji o kosmetykach, urodzie, modzie, życiu w związku i w samotności, a także o ciąży i wychowaniu dzieci.
Na wortalu są zamieszczane także galerie zdjęć prezentujące modne ubrania, buty i dodatki z najnowszych kolekcji dostępnych w polskich sklepach.

Poza artykułami i poradami pochodzącymi z magazynów Agory użytkowniczki znajdą w wortalu bogate bazy informacji, np. ponad 2 tys. przepisów kulinarnych, blisko 3 tys. adresów sklepów z modną odzieżą i kosmetykami.

Kobieta w portalu Gazeta.pl to więcej niż tylko serwisy internetowe z poradami i informacjami, to przede wszystkim społeczność kobiet-internautek, które udzielają sobie wzajemnie porad na Forach dyskusyjnych oraz prowadzą konsultacje online z ekspertami.

http://www.gazeta.pl/kobieta

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top