Kodak liderem rynku aparatów cyfrowych

Kodak sprzedał najwięcej aparatów cyfrowych w Polsce w pierwszej połowie 2004 r., zdobywając w ten sposób 19,4% udziału w rynku. To wyniki badań Instytutu Rynku Elektronicznego. Zgodnie z nimi najlepiej sprzedającym się aparatem w tym okresie była cyfrówka Kodaka CX 6200. Instytut szacuje, iż w 2004 r. sprzedanych zostanie w Polsce 590 tysięcy aparatów cyfrowych.

Badania Instytutu Rynku Elektronicznego wskazują też, iż najlepiej sprzedającym się aparatem cyfrowym w Polsce w pierwszej połowie 2004 r. był Kodak CX 6200. Aparat ten powstał z myślą o tych użytkownikach, którzy rozpoczynają dopiero zabawę z fotografią cyfrową. Jest prosty w obsłudze i charakteryzuje się wysoką automatyką pracy, gwarantując jednocześnie znakomite zdjęcia. Cyfrówka Kodaka pracuje w systemie Kodak EasyShare oraz współpracuje ze stacjami dokującymi i dokująco-drukującymi Kodak EasyShare serii 6000 oraz 7000. Jego sugerowana cena detaliczna to 360 zł.

Z badań Instytutu Rynku Elektronicznego wynika, iż w pierwszej połowie 2004 r. sprzedano w Polsce 218 tysięcy aparatów cyfrowych. W całym 2004 r. ich sprzedaż ma być blisko trzykrotnie większa i szacowana jest na 590 tysięcy sztuk.

http://www.kodak.com

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry