Kolastyna uruchamia nowy serwis www

NASTO.com.pl to nazwa nowego serwisu internetowego przygotwanego przez Grupę Kolastyna, producenta kosmetyków pielęgnacyjnych dla młodzieży – NASTOlatki.
Strona www.nasto.com.pl zawiera porady ekspertów dotyczące prawidłowej pielęgnacji młodej skóry, informacje na temat antybakteryjnych preparatów NASTOlatki wraz z opisem ich działania oraz aplikację konkursową. Korzystając ze strony można także wykonać specjalny test, określający rodzaj cery. Autorem serwisu jest agencja Blueberry. Nowa witryna pozwala na interaktywną komunikację między użytkownikami. Zalogowani internauci mają możliwość wymiany opinii lub konsultacji z dermatologiem. Nowoczesny układ i młodzieżowa grafika sprawiają, że serwis jest funkcjonalny i przyjazny dla młodych konsumentów.

Wraz z uruchomieniem serwisu rozpoczął się konkurs NASTOcieszy, NASTOwkurza. Nastolatki mogą podzielić się z innymi użytkownikami tym, czego nie lubią, a co sprawia im radość. Przez 7 tygodni na autorów najwyżej ocenionych przez internautów wpisów czekają nagrody: zestawy kosmetyków NASTOlatki oraz breloki do kluczy.

„Strona www.nasto.com.pl powstała z myślą o młodzieży, dlatego stylistyka serwisu nawiązuje do cech charakteru współczesnych nastolatek – jest dynamiczna, towarzyska i radosna. Młodzi konsumenci, poszukujący rzetelnych informacji w sieci, będą mogli w naszym serwisie uzyskać kompleksowe wskazówki na temat pielęgnacji cery trądzikowej, zapoznać się z naszą ofertą lub uzyskać poradę eksperta. Mamy nadzieję, że strona spotka się z zainteresowaniem naszych młodych odbiorców” – powiedziała Anna Mamczur, dyrektor ds. marketingu i komunikacji korporacyjnej Grupy Kolastyna.

Linię NASTOlatki tworzy pięć specjalistycznych preparatów do codziennej pielęgnacji twarzy. Wśród nich znaleźć można: krem nawilżająco–matujący, krem normalizująco-antybakteryjny, delikatne mleczko oczyszczające, odświeżający tonik normalizujący oraz głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy.

Grupa Kolastyna konsekwentnie udoskonala i rozwija komunikację z konsumentami za pomocą internetu. W kwietniu 2008 uruchomiła nową stronę www marki Tanita (www.tanita.com.pl). Rok wcześniej powstały także nowe serwisy dwóch głównych marek Grupy: Laboratorium Kolastyna oraz Miraculum. Wszystkie strony mają charakter konsumencki. Zawierają szczegółowe informacje dotyczące produktów, porady ekspertów, aktualności i ciekawostki na temat pielęgnacji ciała. Natomiast w listopadzie 2006 roku Grupa Kolastyna uruchomiła korporacyjny serwis www.grupakolastyna.pl adresowany do partnerów, handlowców, potencjalnych inwestorów oraz dziennikarzy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top