Kolejna edycja WebstarFestival

Wystartowała 3. edycja Webstarfestival. To konkurs promujący najlepsze strony WWW i projekty internetowe. Nagrody przyznaje Akademia Internetu oraz Internauci. Gala finałowa, na której zostaną ogłoszone wyniki, odbędzie się 5 grudnia 2007 roku w Fabryce Trzciny w Warszawie.
W konkursie przyznawane są nagrody – Webstary dla najlepszych stron internetowych, nagrody internautów oraz statuetka specjalna dla Człowieka Roku Polskiego Internetu.

W tym roku  Webstarfestival powiększył się o nowe, specjalne kategorie Webstar Creative. Będą wybierane m.in. najlepsza kampania marketingowa, kampania internetowa, bannery, animacje i e – mail marketing. Od tego roku przyznawana jest także nagroda Grand Webstar Creative.
– Konkurs cieszy się olbrzymią popularnością. Z roku na rok zwiększa się ilość zgłoszeń. Przyczyna: polski Internet gwałtownie się rozwija. Wzrasta ilość internautów oraz średni czas korzystania z Internetu, powiększa się także rynek reklamy internetowej – uważa Patrycja Sass, Project Manager, z MMT Management, firmy współorganizującej imprezę.

Po zamknięciu przyjmowania prac na konkurs oceni je Akademia Internetu (2 -22 listopada 2007). Strona, która otrzyma największą ilość punktów – zdobędzie tytuł Strony Roku (w danej kategorii). Dwie dostaną wyróżnienia. Wybór Strony Roku zostanie dokonany spośród zwycięzców poszczególnych kategorii.

Strony można zgłaszać do  27 października 2007.

Wszystkie strony zgłoszone i przyjęte do konkursu będą umieszczone na witrynie WWW konkursu i poddane głosowaniu internautów w poszczególnych kategoriach. Te, które otrzymają największą ilość głosów zostaną nagrodzone tytułami Webstara Internautów.

www.webstarfestival.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top