Kolejna polska giełda transportowa online – TRANS wprowadza opłaty

Opublikowano: 6 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Po giełdzie Polcargo, która opłaty wprowadziła 1 marca br, TRANS jako kolejna polska giełda wolnych ładunków i pojazdów funkcjonująca przez internet zdecydowała się na wprowadzenie opłat za dostęp do giełdy transportowej. W przeciwieństwie do giełd zagranicznych Teleroute i Timocom, Trans wprowadził opłatę wyłacznie za dostęp do danych adresowych firm zgłaszających oferty. Firmy, które korzystają z Trans-a wyłącznie do zgłaszania własnych ładunków i pojazdów lub do rozmów na komunikatorze nadal to mogą czynić bezpłatnie.

Do 10 maja br. TRANS oferuje dodatkowo specjalną promocję 'wejściową' dla dotychczasowych użytkowników w wysokości, aż 75% upustu na abonament. Z funkcjonującej od około roku giełdy i komunikatora TRANS korzysta już ponad 6000 firm spedycyjnych i transportowych a liczba nowych informacji o ładunkach i pojazdach miesięcznie przekroczyła już poziom 100 tys. Firma LOGINTRANS Sp. z. o.o. – właściciel systemu TRANS obiecuje, że wprowadzenie opłat abonamentowych umożliwi wprowadzenie nowych funkcji na giełdzie w tym rozwiązań mobilnych oraz usprawni proces korzystania z systemu poprzez inwestycje w infrastrukturę serwerową.

http://www.logintrans.com

Sylwester KozakKolejna polska giełda transportowa online – TRANS wprowadza opłaty

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.