Kolejne wdrożenia Microsoft Business Solutions

Opublikowano: 28 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Microsoft Business Solutions (d. Navision Software Sp. z o.o., obecnie dział firmy Microsoft Sp. z o.o.) wiodący producent oprogramowania wspomagającego zarządzanie klasy ERP II dla organizacji średniej wielkości, poinformował o zakończeniu wdrożenia upgrade-u do najnowszej wersji systemu MBS Navision w firmach SKK Sp. z o.o. i EKO CEL-Polska Sp. z o.o., spółkach córkach niemieckiej korporacji Zoeller-Holding GmbH. Obie firmy zdecydowały się również na rozszerzenie dotychczasowego modułu CRM systemu MBS Navision o dodatkowe funkcjonalności. W planach jest wdrożenie modułu wspomagającego zarządzanie kadrami i płacami oraz modułu produkcja.

Spółki SKK oraz EKO CEL-Polska, zajmujące się produkcją i sprzedażą konstrukcji stalowych, specjalistycznych maszyn i urządzeń służących do gromadzenia i usuwania odpadów stałych, korzystają z oprogramowania Navision Attain od stycznia 2002 r. Wdrożenie przeprowadziła spółka NAV.COM, partner Microsoft Business Solutions, doświadczony w zakresie wdrażania systemów Navision Financials oraz dysponujący doskonałą znajomością zagadnień związanych z polską funkcjonalnością oprogramowania.

Grupa Zoeller-Holding GmbH, korporacyjny klient Microsoft Business Solutions (d. Navision), zdecydowała o wdrożeniu zintegrowanego systemu informatycznego Navision Attain w 2001 r. Wdrożenie rozpoczęło się równolegle w centrali korporacji w Niemczech i w oddziałach w Czechach, Francji i Polsce. Prace wdrożeniowe koordynował niemiecki Navision Solution Center – firma COSINUS.

Wdrożenie systemu w firmach SKK i ECO CEL-Polska zostało zakończone sukcesem w styczniu 2002 r. W ramach wdrożenia oprogramowania Navision Attain uruchomione zostały moduły: księga główna, sprzedaż i należności, zakupy i zobowiązania, zapasy.

„Po roku korzystania z systemu Navision firmy Microsoft Business Solutions możemy stwierdzić, że jest on narzędziem stabilnym i elastycznym, umożliwiającym swobodny rozwój i dopasowanie do potrzeb organizacji. Jesteśmy przekonani, że system MBS-Navision zaspokoi również przyszłe potrzeby obu firm” powiedział mgr inż. Marek Falkowski prokurent spółki EKO CEL Polska. „Dzięki współpracy z firmą NAV.COM , wdrożenie przebiegło sprawnie i szybko. NAV.COM jest solidnym partnerem zatrudniającym wysokiej klasy konsultantów”.

http://www.navision.com/pl
http://www.nav.com.pl

Sylwester KozakKolejne wdrożenia Microsoft Business Solutions

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.