Kolejne wdrożenie IT.integro

Firma IT.integro, partner Microsoft Business Solutions, informuje o zakończeniu pierwszego etapu wdrożenia systemu Microsoft Business Solutions-Navision w firmie Huber Technology Sp. z o.o.

Umowa na zakup licencji i wdrożenie systemu Microsoft Business Solutions-Navision została zawarta między firmami IT.integro a Huber Technology w lutym 2003 r. Wcześniej firma korzystała z usług biura rachunkowego.

Realizacja projektu rozpoczęła się w marcu 2003. Do końca kwietnia wdrożono moduł Księgi Głównej, Sprzedaży, Zakupów i Magazynu. Magazyn firmy znajduje się w Płocku i jest połączony on-line z serwerem w Warszawie. Pierwszy etap wdrożenia przebiegł sprawnie, zgodnie z przyjętym harmonogramem i zgodnie z obowiązującymi standardami.

W drugim etapie, który rozpocznie się na początku przyszłego roku planowane jest wdrożenie modułu obsługi Serwisu, modułu Zleceń i Zasobów. Docelowo planowane jest również uruchomienie Zarządzania relacjami w obszarze marketingu i sprzedaży (CRM) oraz modułów Środki Trwałe i Systemy Bankowe. Całkowite zakończenie wdrożenia planowane jest na połowę 2004 r.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Kolejne wdrożenie IT.integro

Firma IT.integro, partner Microsoft Business Solutions, poinformował o zakończeniu trzeciego etapu wdrożenia systemu Microsoft Business Solutions-Navision Manufacturing w firmie Leoni Kabel Polska Sp. z o.o.

Wdrażanie systemu przez IT.integro rozpoczęło się w lipcu 2001 roku. Fabryka Leoni Kabel zakupiła system Microsoft Business Solutions-Navision Manufacturing w bardzo rozbudowanej konfiguracji. Oprócz podstawowych modułów, tj. Gospodarka Magazynowa, Sprzedaż, Zakupy, Zapasy, wdrożony został moduł Produkcja – (ewidencja zleceń produkcyjnych). W polskiej wersji językowej system został dodatkowo wzbogacony o dwa moduły pozwalające użytkownikowi w błyskawiczny sposób przełączyć się na wersje niemiecko- lub angielskojęzyczną.

Na początku 2002 roku rozpoczął się drugi etap realizacji projektu i obejmował wdrożenie Modułu Finansowo-Księgowego oraz jego pełną integrację z pozostałymi modułami. Etap ten zakończony został latem ub.r.

Jesienią 2002 roku rozpoczęto trzeci etap wdrożenia systemu, któremu podlegał zakład produkcyjny przeniesiony z Czech do Polski. Do maja 2003 wdrożono System Śledzenia Partii oraz System Ewidencji Danych Produkcyjnych za pomocą kodów kreskowych (on-line). Etap ten zbiegł się z uruchomieniem w zakładzie produkcji kabli.

Obecnie rozpoczęły się prace nad wdrożeniem Modułu Kontrolingu, Systemu Zarządzania Magazynem Wysokiego Składowania oraz Pełnego Planowania Produkcji (Planowania Zapotrzebowania Materiałowego – MRP i Planowania Zdolności Produkcyjnej – CRP).

„Wybraliśmy system Microsoft Business Solutions-Navision, ponieważ spełnia wszystkie ważne dla nas kryteria, oferując jednocześnie dużą elastyczność i wysoką jakość. Używany jest także w innych fabrykach na całym świecie Nie bez znaczenia był również wybór firmy wdrażającej system. IT.integro oferuje kompleksową obsługę klienta, zespół wdrożeniowy tej firmy posiada duże doświadczenie i wysokie kompetencje, co było widoczne na każdym etapie realizacji projektu” – powiedział Bartosz Schubert IT manager LEONI KABEL POLSKA.

http://www.IT.itegro.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top