Kolejne wdrożenie Microsoft Business Solutions

Opublikowano: 23 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Microsoft Business Solutions poinformował, że firma LDS S.A. z Częstochowy podpisała z NAV.COM kontrakt na zakup licencji i wdrożenie systemu Microsoft Business Solutions-Navision. Umowa zawarta została 18 marca 2003 r., zakończenie wdrożenia systemu planowane jest na koniec roku.

Wdrożenie systemu Microsoft Business Solutions-Navision ma usprawnić obsługę procesów produkcyjnych oraz przepływ informacji między Zakładem Produkcji Cystern w Warszawie, a siedzibą Zarządu LDS S.A. w Częstochowie.
Firma LDS S.A zakupiła następujące moduły systemu Microsoft Business Solutions-Navision:
ˇ Księga Główna,
ˇ Środki Trwałe,
ˇ Sprzedaż i Należności,
ˇ Zakupy i Zobowiązania,
ˇ Produkcja.

Z systemu będzie korzystało 16 użytkowników. System będzie pracował w trybie terminalowym na platformie Microsoft Windows 2000 Server i wykorzystywał bazę danych Navision. Podstawowy system komunikacyjny oparty będzie o łącza internetowe. Planowane zakończenie prac wdrożeniowych przewiduje się na koniec 2003 roku.

O wyborze systemu Microsoft Business Solutions-Navision zadecydowała nowoczesna technologia gwarantowana przez firmę Microsoft Business Solutions oraz wyjątkowa elastyczność systemu Navision. Czynniki te stwarzają warunki nieskrępowanego rozwoju i gwarantują zaspokojenie potrzeb firmy dziś i w przyszłości, powiedział Jakub Gut Prokurent LDS S.A..

Projekt będzie realizowała firma NAV.COM, która jest partnerem Microsoft Business Solutions i posiada status Microsoft Certified Business Solutions Partner. Oferuje swoim klientom najnowsze rozwiązania biznesowe firmy Microsoft, które pozwalają efektywniej prowadzić i zarządzać przedsiębiorstwem. Zespół NAV.COM prowadzi wdrożenia systemu Microsoft Business Solution – Navision od 2000 roku w firmach o zróżnicowanym profilu działalności i wysokich wymaganiach wobec procesu wdrożeniowego. Do grona klientów firmy należą m. in. firmy: SKK/EKO CEL Polska, HAWEŁKA, JET MEDIA, KORDAB, CANDELA,CENTROSTAL PROFIL.

http://www.navision.pl

Sylwester KozakKolejne wdrożenie Microsoft Business Solutions

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.