Kolejne wytwórnie płytowe w iplay.pl

Firma Blue Melon – właściciel serwisu iplay.pl podpisała umowy z kolejnymi wytwórniami płytowymi. Od dziś użytkownicy serwisu mogą słuchać muzyki z dwóch młodych, niezależnych wytwórni płytowych – 301 Records z Australii oraz Sublime Exile z Danii.

Twórcy 301 Records wcześniej współpracowali z takimi artystami jak AC/DC czy INXS. Natomiast wytwórnia Sublime Exile reprezentuje młode duńskie zespoły rockowe, które zdobyły bardzo dużą popularność w swoim kraju.

Obecnie kończą się rozmowy z kolejnymi niezależnymi wytwórniami – głównie z Hiszpanii, Szwecji, Belgii oraz Holandii i Niemiec, które wydają nie tylko muzykę rockową, ale również z gatunku club/dane, techno oraz muzykę gotycką i industrialną.
Część z nich powinna być dostępna w iplay.pl jeszcze w październiku.

W kolejnych miesiącach spodziewane jest dołączenie kolejnych kilkudziesięciu niezależnych wytwórni płytowych.

„Dzięki tym i negocjowanym obecnie umowom chcemy umożliwić miłośnikom muzyki w Polsce dostęp do ciekawej muzyki z całego świata, która rzadko lub wcale nie jest prezentowała w polskich stacjach radiowych czy telewizyjnych. Początkowo obawialiśmy, się, że muzyka pochodząca od małych niezależnych wytwórni będzie prezentowała niski poziom artystyczny. Jednak sami jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni” – powiedział Tomasz Szladowski – dyrektor generalny iplay.pl

http://www.iplay.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top