Kolejny artysta udostępnia muzykę w iplay.pl

Opublikowano: 20 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Znany wrocławski kompozytor i muzyk Andrzej Dudek-Dürer rozpoczął sprzedaż swoich płyt w serwisie iplay.pl.

Artysta udostępnił na stronach www.iplay.pl kilka swoich płyt.

'Uważam, że sprzedaż muzyki w Internecie to nowy bardzo istotny sposób bezpośredniego docierania do odbiorcy, docierania bez pośredników do najbardziej odległych zakątków świat. To nowa możliwość wyboru przez odbiorcę konkretnego utworu, sadzę ze w niedalekiej przyszłości ten typ dystrybucji będzie odgrywał poważną role na całym rynku muzycznym. Zdecydowałem się na współprace z Iplay, ponieważ stosuje bezpieczną technologię dystrybucji, zapewniającą ochronę muzycznych praw autorskich' – Andrzej Dudek-Dürer

W przyszłości Andrzej Dudek-Dürer nie wyklucza udostępnienia w ten sposób swoich kolejnych płyt jeszcze przed ich oficjalnymi premierami sprzedaży w tradycyjny sposób.

Planowane są również prezentacje teledysków artysty na stronach www.iplay.pl

Muzyka Andrzeja Dudka-Dürera wyrasta z różnych tradycji muzycznych. Można w niej odnaleźć elementy jazzowej improwizacji, odniesienia do muzyki klasycznej jak również związki z tradycjami wschodnimi. Dudek-Dürer grający na fortepianie, indyjskim sitar oraz instrumentach elektronicznych buduje bardzo osobisty, synkretyczny rodzaj muzyki. Trans, kontemplacja, refleksja to istotne cechy tej muzyki. Jest to muzyka dla koneserów zainteresowanych bogactwem barwy brzmienia i niezwykłych klimatów muzycznych wyrastających z wielokulturowego dziedzictwa muzycznego.

http://www.iplay.pl

Sylwester KozakKolejny artysta udostępnia muzykę w iplay.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.