Kolejny certyfikat dla Kaspersky Lab

Opublikowano: 26 lipca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma Kaspersky Lab, jeden z czołowych producentów oprogramowania służącego do ochrony przed wirusami, atakami hakerów i spamem, informuje o uzyskaniu kolejnego certyfikatu dla linii produktów Kaspersky Anti-Virus. Wersja 5.0, najnowsza generacja programu Kaspersky Anti-Virus Personal, pomyślnie przeszła testy przeprowadzone na platformie Microsoft Windows XP przez międzynarodowe centrum badawcze West Coast Labs w kategorii ochrony przed programami spyware i uzyskała prestiżowy certyfikat Checkmark Spyware.

Program Kaspersky Anti-Virus otrzymuje certyfikaty Checkmark od 1998 roku, kiedy firma Kaspersky Lab przedstawiła do testów aplikację Kaspersky Anti-Virus w wersji 3.0. W ciągu tego okresu produkty firmy Kaspersky Lab zarejestrowane w systemie certyfikacji Checkmark stale uzyskują wysokie wyniki.

Checkmark jest systemem testowania i certyfikacji produktów służących zapewnieniu bezpieczeństwa IT, który stosuje niezależne standardy w celu sprawdzenia skuteczności produktów. Właścicielem tego wysokiej jakości systemu jest organizacja West Coast Labs z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która ściśle współpracuje z czołowymi przedstawicielami branży informatycznej oraz z wieloma grupami użytkowników.

http://www.kaspersky.pl

Sylwester KozakKolejny certyfikat dla Kaspersky Lab

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.