Kolejny Dzień Marzyciela

Polski Portal Marzeń – www.zLotarybka.pl już po raz drugi obchodzi 8-ego września Dzień Marzyciela – czyli dzień kobiet i mężczyzn, dzieci i młodzieży, babci i dziadka, chorych i zdrowych, niskich i wysokich, chudych i grubych, zakochanych i tych ze złamanym sercem, pracowników i pracodawców, bezrobotnych i pracujących … To szczególny dzień tych wszystkich, którzy mają jakiekolwiek marzenia i niespełnione życzenia, to również dzień tych, którzy dzięki wytrwałości, samozaparciu, często ciężkiej pracy zrealizowali lub realizują swoje marzenia.

Z tej okazji przygotowano musical: „Cudowne Marzenia” www.zlotarybka.pl/musical – jedno z wielkich marzeń grupy marzycieli, którzy podjęli ogromny wysiłek i włożyli swoje serca oraz wiele pracy, poświęcając swój czas przez wiele miesięcy w to
dzieło. Musical będzie wystawiony na małej scenie teatru Buffo w Warszawie 7 i 8 września, a w przypadku pozyskania wystarczających środków na pokrycie kosztów dużego obiektu: 1-2 przedstawienia w dniu 8-ego września.

Marzyciele będą ustalać rekord Guinessa w ilości opisanych marzeń w ciągu jednego dnia.

W całej Polsce udostępnionych zostanie ponad 150 kawiarenek internetowych za free, aby marzyciele i marzycielki mogli uczestniczyć w biciu rekordu opisując swoje marzenia.

Kulminacją dnia marzyciela będzie spełnienie „n” marzeń wybranych przez sponsorów, które zostały opisane w www.zLotarybka.pl. Ty też możesz zostać sponsorem budując przy okazji wizerunek swojej firmy, która spełnia życzenia i realizuje marzenia.

Po Dniu Marzyciela rozpocznie się tournée Musicalu „Cudowne Marzenia” po Polsce.

http://www.zlotarybka.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry