Kolejny odtwarzacz iriver serii E

Pod koniec stycznia do polskich sklepów trafi kolejny model odtwarzacza iriver – E50. Urządzenie wyróżnia aluminiowa obudowa oraz bateria pozwalająca na odtwarzanie muzyki nawet do 52 godzin.

iriver E50 to odtwarzacz MP4 obsługujący popularne formaty plików muzycznych takie jak MP3, WMA, WAV, APE, FLAC, wideo w formacie SMV oraz zdjęcia JPG, BMP, GIF. Nie zabrakło w nim także tunera radiowego z możliwością nagrywania oraz dyktafonu. Jakość brzmienia można poprawić nie tylko standardowym equalizerem, ale także systemem wspomagania dźwięku SRS WOW HD.

Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą 6 przycisków ukrytych pod aluminiowym panelem. Zawartość pamięci można przeglądać na 1,8-calowym ekranie o rozdzielczości 170 × 220 pikseli i palecie 262 tysięcy kolorów.

iriver_e501

Mocną stroną odtwarzacza jest czas pracy – jednokrotne ładowanie wewnętrznego akumulatora ma wystarczyć nawet na 52 godziny odtwarzania muzyki. Ponadto urządzenie charakteryzuje niewielka waga oraz wymiary – jego grubość wynosi zaledwie 7 milimetrów. Z łatwością zmieści się zatem w każdej kieszeni.

Iriver E50 jest zamknięty w estetycznej obudowie wykonanej z czarnego, polerowanego aluminium. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach pojemności: 2GB oraz 4GB. Sugerowane ceny detaliczne w Polsce wyniosą odpowiednio 249 złotych za wersję 2 GB i 279 złotych za wersję 4 GB. Odtwarzacz będzie objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną w kraju.

Dystrybutorem odtwarzaczy iriver w Polsce jest firma MIP.

www.iriver.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry