Kolokacja i hosting dedykowany w Getin.pl

Opublikowano: 18 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Getin Service Provider S.A. wprowadził na rynek nowe usługi skierowane do średnich i dużych przedsiębiorstw. Są nimi usługi Hostingu Dedykowanego z oprogramowaniem w modelu ASP oraz Kolokację Serwerów.

Oferta oparta jest na zasobach CENTRUM DANYCH GETIN, będących własnością GETIN Service Provider S.A.

CENTRUM DANYCH GETIN zlokalizowane jest w Warszawie i Wrocławiu. Każde z CENTRUM wyposażone jest w najnowsze systemy zabezpieczeń, które zapewniają optymalne warunki funkcjonowania urządzeń w nich zgromadzonych.

Specjalnie przygotowane środowisko produkcyjne, stała obsługa oraz rygorystyczne procedury zarządzania zasobami CENTRUM DANYCH GETIN pozwala gwarantować, dostęp do aplikacji i danych na poziomie 99,7% dla Centrum Danych (klimatyzacja, sprzęt, zasilanie awaryjne) oraz 99,5% – dla platformy sprzętowej (serwery, usługi).

W standardzie usługi dostarczane są raporty, pozwalające na wnikliwą analizę wykorzystania zasobów. Zapewniona jest całodobowa ochrona, klimatyzacja, systemy alarm-owe i przeciwpożarowe.

„Obiecywaliśmy naszym Klientom korzystającym z usług Centrum e-biznesu, że rozwijając się, a co za tym idzie zwiększając potrzeby teleinformatyczne, będą mogli nadal korzystać z naszej oferty. Zadaniem nowych produktów jest właśnie wypełnić tę obietnicę..” – mówi Sales Manager Adam Piętera -„Nowe produkty, czyli Hosting Dedykowany z oprogramowaniem w modelu ASP oraz Kolokacja Serwerów mają za zadanie zaspokajać potrzeby Klientów o większych wymaganiach”.

http://www.getin.pl

Sylwester KozakKolokacja i hosting dedykowany w Getin.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.