Koma dostarczyła serwery dla Arko

Opublikowano: 15 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Koma S.A. , integrator systemów informatycznych, dostarczyła na potrzeby Arko, prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa z sektora FMCG, 10 serwerów oraz wykonała usługi instalacji i konfiguracji systemów.

Koma dostarczyła dla Arko 9 serwerów HP ML 350 oraz serwer SUN SF440 wraz z oprogramowaniem. Na serwerach HP zainstalowano i skonfigurowano system Microsoft Windows 2000 Server, natomiast na serwerze SunFire – system Sun Solaris.

Dostawa serwerów do Arko była przedsięwzięciem niełatwym pod względem logistycznym ze względu na bardzo krótki wymagany czas dostawy. Kwota kontraktu 0,2 mln zł.

„Termin realizacji był bardzo krótki, żadna inna firma nie była w stanie podjąć się tego zadania w tak krótkim czasie i na takich warunkach. Spółka Koma była jedynym kontrahentem, który zobowiązał się do terminowej dostawy oraz wdrożenia i dotrzymała podjętego zobowiązania” – powiedział Tomasz Łukaszyk Szef Działu Informatyki P.H. ARKO.

http://www.koma.com.pl

Sylwester KozakKoma dostarczyła serwery dla Arko

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.