Koma stawia na PR

Opublikowano: 14 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Agencja Tauber Promotion podpisała umowę z firmą Koma S.A. na obsługę w zakresie kompleksowych działań public relations. Najistotniejszym celem działań ma być stworzenie wizerunku Koma jako jednego z wiodących integratorów systemów komputerowych w Polsce.

Koma S.A. to polska firma informatyczna działająca na rynku od 1987 roku. Należy do grupy kapitałowej Prokom, dzięki czemu znajduje się w gronie firm tworzących największą grupę informatyczną w Polsce.

Koma S.A. świadczy usługi w zakresie kompleksowej integracji systemowej i aplikacyjnej. Odbiorcom oferuje systemy informatyczne (KOMA e-HR, Koma-ERP, mySAP.com, SAP VantageOne), sprzęt komputerowy wraz z profesjonalnym, specjalizowanym serwisem, usługi outsorcingowe, rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa danych i zarządzania zasobami IT. Klientami spółki są średnie i duże firmy przemysłowe, handlowe, banki i instytucje finansowe, energetyka oraz przedstawicielstwa zachodnich koncernów. Do głównych klientów firmy należą m.in.: Poczta Polska, ING Bank Śląski, GlaxoSmithKline, Polcard, Netia Telecom, Główny Urząd Geodezji i Kartografii, Metro MGI, Zakład Energetyczny Tarnów, Ministerstwo Finansów.

Agencja Tauber Promotion powstała w 1992 roku, jest agencją obsługującą firmy w zakresie reklamy i public relations, ofertę swoją kieruje do przedsiębiorstw polskich i zagranicznych z branży farmaceutycznej, finansowej i IT.

Działania Tauber Promotion będą polegały na kreowaniu wizerunku firmy Koma oraz promowaniu jej produktów i usług. Głównym adresatem będą media oraz obecni i potencjalni klienci.

http://www.koma.com.pl

Sylwester KozakKoma stawia na PR

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.