Komórka zamiast palmtopa

Opublikowano: 19 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wrocławska firma Roner wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie mobilne oparte na wykorzystaniu telefonów komórkowych jako alternatywę dla systemów pracujących na droższym sprzęcie typu palmtop czy notebook.

Istotą systemu SWIMmobile jest wykorzystanie technologii pakietowej transmisji danych GPRS do wymiany informacji pomiędzy telefonami pracowników terenowych, a bazą danych znajdującą się np. w siedzibie firmy. Zakres uzyskiwanych tą drogą informacji zależy wyłącznie od potrzeb, bowiem producent zapewnia pełną indywidualizację instalacji systemu. Dane teleadresowe, warunki handlowe, rozrachunki klientów, przegląd stanów magazynowych i wiele innych informacji – wszystko to szybko i w prosty sposób na ekranie telefonu GSM.

SWIMmobile jest narzędziem mogącym znacznie usprawnić pracę między innymi przedstawicieli handlowych, windykatorów czy menedżerów pracujących w terenie.

http://www.roner.pl

Sylwester KozakKomórka zamiast palmtopa

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.