Komunikator net promuje netGrupę

Opublikowano: 20 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

AMP Media twórca i producent komunikatora Net wprowadza dla swoich użytkowników nowy program lojalnościowy o nazwie netGrupa. Program promowany jest pod hasłem „netGrupa – przyjaciele zawsze blisko siebie!”.

„Od momentu wprowadzenia na rynek komunikatora Net docierały do nas sygnały od użytkowników, którzy pragnęli tworzyć własne grupy przyjaciół. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom wprowadzamy nowy program partnerski umożliwiający takie właśnie działania. Istotnym elementem programu jest możliwość budowania społeczności wokół komunikatora Net przez jego użytkowników.” – mówi Dyrektor Marketingu AMP Media Piotr Kluczewski.

Każdy użytkownik komunikatora Net będzie mógł zaproponować swoim przyjaciołom lub osobom nie będącym użytkownikami komunikatora niskie numery identyfikacyjne zestawione w specjalna grupę. Osoby korzystające z komunikatora Net w ten właśnie sposób będą mogły tworzyć i łączyć się w grupy przyjaciół. Korzystającym ze specjalnego pakietu, zostaną przydzielone numery np. 311, 312, 313, etc., które będą identyfikowały daną grupę znajomych. Każda z osób zarejestrowanych w komunikatorze Net będzie mogła stworzyć własna netGgrupę.

http://www.poprostu.net

Sylwester KozakKomunikator net promuje netGrupę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.