Komunikator Tlen ma już dwa lata !

Polski komunikator internetowy Tlen.pl, program do natychmiastowej komunikacji w internecie obchodzi dzisiaj swoje drugie urodziny. Tlen pojawił się w sieci dwa lata temu, 1 lipca 2001 roku, jako część portalu o2.pl, który jest właścicielem i operatorem programu. Nazwa komunikatora jest pochodną nazwy o2, chemicznego symbolu pierwiastka tlen. Dzisiaj Tlen.pl jest drugim pod względem popularności polskim komunikatorem internetowym. Każdego miesiąca z Komunikatora Tlen.pl korzysta ponad 550 000 stałych użytkowników.

Program umożliwia darmowe prowadzenie rozmów w czasie rzeczywistym, stosowanie emotikonek, czyli obrazków wyrażających uczucia, wysyłanie wiadomości SMS, pokazywanie aktualnych statusów osób znajdujących się na liście kontaktów, przeprowadzanie konferencji, oraz organizowanie listy kontaktów w grupy.

Zaletą Tlenu są również rozmowy głosowe, oraz możliwość kontaktu z osobami używającymi podobnych programów. Po założeniu konta w systemie Tlen.pl użytkownik otrzymuje identyfikator w postaci [email protected], który jest jednocześnie adresem bezpłatnego konta poczty elektronicznej (o pojemności 20 MB), otrzymywanym w momencie rejestracji.

Z okazji swoich drugich urodzin Tlen.pl zaprosi wszystkich swoich sympatyków i użytkowników dnia 3 lipca na imprezę urodzinową do jednego z warszawskich klubów, gdzie w czasie wspólnej zabawy rozda wśród nich wiele atrakcyjnych nagród i upominków.

Głównymi sponsorami uroczystości urodzinowej są Laboratorium Kolastyna S.A. oraz Net Art.

Firmy przygotowały atrakcyjne nagrody, które zostaną rozlosowane wśród uczestników imprezy. Patronem medialnym imprezy urodzinowej jest magazyn internetowy WWW.

http://www.tlen.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top