Konferencja „Branża SEO/SEM w Polsce i na Świecie”

Muzeum Kinematografii w Łodzi, miejsce poświęcone dziesiątej muzie, 13 września br. we władanie przejmie Internet. Tego dnia odbędzie się tam bowiem konferencja „Branża SEO/SEM w Polsce i na Świecie”.
Celem konferencji jest promocja działań marketingowych w Internecie, w szczególności dotyczących marketingu w wyszukiwarkach, ponieważ dla wielu firm na całym świecie główny kanał pozyskiwania klienta to ruch dostarczony przez wyszukiwarki internetowe. Bez odpowiednich działań na polu pozycjonowania, firmom może być trudno zdobyć klientów i zamówienia. Dlatego też warto zaznajomić się z możliwościach tej formy marketingu.

Ponieważ samo pozycjonowanie może nie wystarczyć,  konieczne stają się bardziej kompleksowe działania, jak internetowa optymalizacja działań PR. Stąd też najbardziej rozbudowana prezentację pod tytułem: „Model NPRS jako wsparcie  nowoczesnego e-PR’u” przedstawią Wiktor W. Kammer i Joanna Jastrzębska z krakowskiej agencji Times Square Public Relations. Wystąpienie będzie dotyczyć  NPRS (Net PR Synergy), czyli  modelu zarządzania komunikatami PR’owymi w Internecie za pomocą narzędzi pozycjonowania. Pozostałe wystąpienia będą dotyczyły zagadnień tradycyjnego pozycjonowania, CMS i PPC.

Wszystkich chętnych zapraszamy 13 września br.  do pięknego, zabytkowego pałacyku Karola Scheiblera przy placu Zwycięstwa 1 w Łodzi, gdzie mieści się siedziba Muzeum Kinematografii.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry