Konferencja 'CMS – modny gadżet czy racjonalna i efektywna inwestycja?'

Już 11 października w Hotelu Jan III Sobieski K2 Internet, RedDot Solutions i Nokia Polska organizują prestiżową konferencję poświęconą efektywnemu projektowaniu oraz zarządzaniu serwisami internetowymi.

Celem konferencji, której gościem specjalnym jest Pan Daniel Kraft – Vice Prezes ds. Rozwoju w RedDot Solutions jest udzielenie odpowiedzi na pytanie ‘Czym jest i kto potrzebuje technologii CMS?’.

Dodatkowo, przedstawione zostaną metody oceny skuteczności witryny internetowej, procedury podejmowania racjonalnych decyzji związanych z projektowaniem i wdrażaniem serwisu w oparciu o system CMS, a także realne korzyści wynikające ze skutecznego wdrożenia tego typu systemu.

Konferencja przeznaczona jest dla szefów działów marketingu, IT oraz przedstawicieli administracji publicznej, a także innych osób odpowiedzialnych za skuteczną obecność reprezentowanych przez nie organizacji w Internecie.

Celem przedsięwzięcia jest również integrowanie środowiska osób z różnych branży oraz mediów zainteresowanych tematyką systemów zarządzania treścią, e-marketingu i metodologii oceny skuteczności nowoczesnych rozwiązań internetowych.

Dodatkową atrakcją konferencji będzie konkurs dla jej uczestników, w którym do wygrania są m.in. telefon biznesowy Nokia 9300, darmowa licencja na system RedDot CMS na rok oraz darmowe jej utrzymanie na serwerach K2 w modelu ASP przez rok.

http://konferencja.k2.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry