Konferencja 'CMS – modny gadżet czy racjonalna i efektywna inwestycja?'

Już 11 października w Hotelu Jan III Sobieski K2 Internet, RedDot Solutions i Nokia Polska organizują prestiżową konferencję poświęconą efektywnemu projektowaniu oraz zarządzaniu serwisami internetowymi.

Celem konferencji, której gościem specjalnym jest Pan Daniel Kraft – Vice Prezes ds. Rozwoju w RedDot Solutions jest udzielenie odpowiedzi na pytanie ‘Czym jest i kto potrzebuje technologii CMS?’.

Dodatkowo, przedstawione zostaną metody oceny skuteczności witryny internetowej, procedury podejmowania racjonalnych decyzji związanych z projektowaniem i wdrażaniem serwisu w oparciu o system CMS, a także realne korzyści wynikające ze skutecznego wdrożenia tego typu systemu.

Konferencja przeznaczona jest dla szefów działów marketingu, IT oraz przedstawicieli administracji publicznej, a także innych osób odpowiedzialnych za skuteczną obecność reprezentowanych przez nie organizacji w Internecie.

Celem przedsięwzięcia jest również integrowanie środowiska osób z różnych branży oraz mediów zainteresowanych tematyką systemów zarządzania treścią, e-marketingu i metodologii oceny skuteczności nowoczesnych rozwiązań internetowych.

Dodatkową atrakcją konferencji będzie konkurs dla jej uczestników, w którym do wygrania są m.in. telefon biznesowy Nokia 9300, darmowa licencja na system RedDot CMS na rok oraz darmowe jej utrzymanie na serwerach K2 w modelu ASP przez rok.

http://konferencja.k2.pl

Wpisy promowane

  • Porady z remontu mieszkania
    Każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga remontu. Taki remont to oczywiście mnóstwo ciężkiej pracy i ogromne koszta, jednak efekty ...
  • Transfer Cyfrowy DTF – cyfrowe nadruki
    Rynek koszulek z nadrukiem przeżywa prawdziwy rozkwit. Z jednej strony bardzo uniwersalne zastosowanie koszulek sprawia, że możemy z powodzeniem wykorzystać ...

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry