Konferencje przez Internet – webinar.pl

Firma MMT Management organizator eventów takich jak Impactor czy Premium Brand, wprowadziła innowacyjny projekt – webinar – konferencję przez Internet. Już teraz na webinarze można obejrzeć nagrania video z konferencji Premium Brand 2007„Efektywne zarządzanie reputacją marki”.
Użytkownicy mają dostęp do filmów video z wystąpieniami wszystkich prelegentów oraz do materiałów konferencyjnych, w tym do prezentacji. Webinar ma prosty w obsłudze, nowoczesny i przejrzysty interfejs.

– Naszym celem było zbudowanie przyjaznego serwisu, z którego będzie można korzystać bez obawy o jakość obrazu lub dźwięku  – mówi Patrycja Sass, Project Manager MMT. – Konferencje przez Internet są bardzo popularne na świecie. Uważam, że w Polsce będzie podobnie – dodaje.

Konferencja PremiumBrand 2007 „Efektywne zarządzanie reputacją marki” odbyła się 31 maja w Hotelu Intercontinental w Warszawie. Wśród wielu zaproszonych prelegentów znaleźli się: Adam Łaszyn (Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Alert Media Communications), Paweł Trochimiuk (Związek Firm Public Relations, Partner of Promotion) i Mateusz Galica (TNS OBOP).

Pod adresem webinar.pl będzie można obejrzeć i pobrać także całość innych konferencji organizowanych przez MMT Management: Gold Standard, Impactor i Webstarfestival.

Webinar to specjalny kanał internetowy umożliwiający śledzenie przebiegu konferencji. Serwis jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą  zapoznać się z jej tematyką, a nie mogli wziąć w niej udziału. Serwis został stworzony przez Agencję Insignia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top