Koniec zgłoszeń do Badania Najlepsi Pracodawcy 2008

Hewitt Associates, firma doradztwa strategicznego specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, poinformowała o zbliżającym się zakończeniu przyjmowania zgłoszeń firm, które chcą uczestniczyć w bieżącej edycji Badania – BNP 2008. Hasłem przewodnim BNP 2008 jest “Kultura wysokich wyników” (HPW, High Performance Workforce).
„Z dużą satysfakcją obserwujemy rosnące zainteresowanie naszym Badaniem wśród polskich pracodawców. Zmieniający się rynek pracy sprawił, że firmy coraz bardziej świadomie dbają o budowanie zaangażowania pracowników oraz swojej marki jako pracodawcy. Uczestnictwo w BNP pomaga im osiągnąć te cele” – powiedziała Magdalena Warzybok, menedżer projektu BNP w Polsce.
„Zaangażowani pracownicy stanowią gwarancję wysokich wyników biznesowych organizacji. Cieszy nas, że tak wiele przedsiębiorstw w Polsce dążąc do ponadprzeciętnych rezultatów, za źródło sukcesu uważa swoich utalentowanych i zmotywowanych pracowników” – dodała Katarzyna Pałamarz, menedżer działu HR Consulting w Hewitt Associates.

Badanie Najlepsi Pracodawcy organizowane jest w Polsce od 2005 roku. Dzięki zastosowanej metodologii oraz uwzględnieniu opinii trzech grup: pracowników, kadry zarządzającej i działu personalnego, daje pełen obraz badanej organizacji. Udział w badaniu jest bezpłatny. Firmy, organizacje i stowarzyszenia branżowe zainteresowane wzięciem udziału w BNP 2008 mogą zgłaszać się poprzez stronę internetową www.najlepsipracodawcy.pl jeszcze przez kilka najbliższych dni
Ogłoszenie wyników Badania Najlepsi Pracodawcy 2008 planowane jest na drugą połowę kwietnia br. Zwycięzcami ubiegłorocznej, drugiej w Polsce edycji BNP zostały ex aequo firmy Microsoft i SGL Carbon.

Badanie Najlepsi Pracodawcy 2008 organizowane jest przez Hewitt Associates przy współpracy Gazety Praca i Partnerów: Harvard Business Review, Serwisu HR, TVN CNBC Biznes, Businessman.pl oraz Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry