Konkurs dla menedżerów IT

Serwis eGospodarka.pl współorganizuje wraz z Panoramą Firm konkurs, w którym można wygrać bezpłatne zaproszenia na konferencję „Systemy informacyjne zarządzania w przedsiębiorstwie od MRP II do CRM”. Fundatorem nagród w konkursie jest Centrum Promocji Informatyki.

Wśród uczestników, którzy poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe zostanie rozlosowanych aż 30 bezpłatnych zaproszeń na odbywającą się 29 października 2003 w Warszawie konferencję, polecaną szczególnie osobom odpowiedzialnym za planowanie strategii rozwoju i informatyzacji przedsiębiorstw, selekcję oraz zakup produktów i technologii informatycznych.

– Współczesne przedsiębiorstwo, aby sprostać warunkom rynkowym i posiadać możliwość rozwijania się, musi posiłkować się technologią informacyjną. Pozwala ona nie tylko „zapanować” nad olbrzymią ilością danych, ale także sprawniej funkcjonować i podejmować trafniejsze decyzje. Dlatego też wspólnie z Panoramą Firm proponujemy naszym użytkownikom bezpłatny udział w konferencji, na której zostaną przedstawione dwie klasy systemów informacyjnych zarządzania: systemy ERP i systemy dla CRM – mówi Beata Szkodzin, kierownik projektu eGospodarka.pl.

http://www.panoramafirm.com.pl/serwis/biznes/konkursy.php

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry