'Konkurs na Waleta !!!'w internecie

Opublikowano: 12 listopada 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Pod tym intrygującym hasłem energe21 – agencja interaktywna z Łodzi, realizuje kampanię reklamową online dla marki odzieżowej Top Secret firmy Redan.

To już trzecia w tym roku kampania przeprowadzana przez energe21 dla tego klienta.

Media plan do kampanii przygotował McCann Ericson.

Sukcesy odniesione w poprzednich kampaniach internetowych Top Secret zadecydowały o ukierunkowaniu działań marketingowych w reklamę online.

Kampania pod hasłem 'Konkurs na Waleta !!!' wykreowana została szczególnie z myślą o studentach. Oryginalna kreacja kampanii ma charakter rozrywkowy z dużą dozą humoru i nonszalancji w wyglądzie serwisu konkursowego oraz form reklamowych.

Konkurs przeprowadzany jest pod domeną nawaleta.topsecret.pl , gdzie wita nas wirtualny 'Pokój Studenta', a w nim niespodzianki tematycznie związane ze studenckim życiem.

Udział w 'Konkursie na Waleta' polega na ułożeniu Planu Aktywności Studenta, do czego inspirację stanowią symbole umieszczone na stronie konkursowej nie jednoznacznie kojarzące się z różnymi czynnościami. Uczestnik ma za zadanie opisać symbole zgodnie z własnymi upodobaniami lub wyobrażeniami o studenckim życiu.

Atrakcyjna pula nagród przeznaczona dla Uczestników za najlepsze Plany Aktywności Studenta to komplety ubrań oraz T-shirts marki Top Secret ufundowane przez firmę Redan.

W kampanii wykorzystane zostało szerokie spektrum form reklamomych: interstitial, BrandMark, bilboard, banner, komunikat reklamowy, oraz mailing. Ich wizerunek i dynamiczna animacja opiera się o zagadkowy motyw drzwi z wizjerem odsłaniającym fragment konkursowego 'Pokoju Studenta'.

Zdaniem Piotra Ambroziaka – Dyrektora Kreatywnego agencji energe21, to zadowolenie i zaufanie klienta zadecydowało o skuteczności budowy świadomości marki Top Secret w Internecie. Przeprowadzone w tym roku kampanie internetowe, a także ciągłe akcje promocyjne na serwisie Top Secret przez agencję energe21 wpłynęły na ogromny wzrost odwiedzin serwisu www.topsecret.pl oraz identyfikację marki wśród użytkowników Internetu.

http://www.nawaleta.topsecret.pl

Sylwester Kozak'Konkurs na Waleta !!!'w internecie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.