Konkurs podroze.pl i CentralWings

Opublikowano: 8 sierpnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W portalu podroze.pl miesięcznika 'Podróże' (Wydawnictwo MURATOR) ogłoszono konkurs Romantyczna Praga z CentralWings. Osoby, które wezmą w nim udział mogą wygrać bilety lotnicze do Pragi i spędzić tam weekend. Konkursowi towarzyszą działania promocyjne.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie przedstawić pomysł na romantyczne i zarazem niebanalne spędzenie weekendu w Pradze. Pomysł należy opisać używając formularza zamieszczonego w portalu podroze.pl. Zabawa trwa do 17 sierpnia br., a autorzy sześciu najciekawszych koncepcji wygrają podwójny bilet lotniczy do Pragi, ufundowany przez firmę CentralWings.

Konkurs Romantyczna Praga z CentralWings jest promowany w mediach. W Radiu PIN są emitowane spoty reklamowe. Planowany jest również mailing do użytkowników kont pocztowych w Onet.pl. O konkursie informują także internetowe serwisy turystyczne, współpracujące z portalem podroze.pl.

http://www.podroze.pl

Sylwester KozakKonkurs podroze.pl i CentralWings

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.