Konkurs reklamowy 'Nagroda za 300-sta' wystartował

15 lutego ruszył organizowany przez serwis eGospodarka.pl konkurs pod hasłem “Nagroda za 300-sta”. Nagrody mogą zdobyć właściciele stron internetowych, którzy zdecydują się przyłączyć swoje witryny do Platformy Reklamowej Partner.eGospodarka.pl. Fundatorami nagród są: Wydawnictwo Internetowe Helion, Centrum Usług Internetowych eISP.pl oraz Reporter.pl. Informacje o konkursie oraz banery reklamowe można znaleźć na stronach eGospodarka.pl oraz w serwisach patronów medialnych, m.in. w: Dzienniku Internauty Web Express, WebInside.pl, Vel.pl, Megatapety.pl czy w Magazynie Internetowym NoName.

Partner.eGospodarka.pl to Internetowa Platforma Reklamowa umożliwiająca kontakt Reklamodawców z właścicielami stron WWW, którzy szukają możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy. Dla webmasterów przystąpienie do systemu jest bezpłatne. Mają oni dużą swobodę w sposobach wykorzystania jego możliwości i sami decydują o miejscu, gdzie umieszczą banery na swojej stronie, jakie kampanie wybiorą i ile ich przyłączą w danych momencie.

Teraz dodatkowo mogą wygrać profesjonalne pakiety interaktywnych programów do nauki języka angielskiego lub niemieckiego, kursy fotografii cyfrowej, ABC sieci komputerowych czy też elektroniczne puzzle. Wystarczy przystąpić do Programu i subskrybować co najmniej trzy kampanie. Za dopisanie swojej strony do Platformy właściciel otrzymuje 50 punktów, każda subskrybowana kampania to 100 punktów. Jeśli na swoim koncie zbierze ilość 300 punktów, bierze on automatycznie udział w losowaniu nagród. Im wcześniej uzbiera wymaganą ilość punktów tym większą ma szanse na wygraną. Losowanie odbywać się będzie w każdym z 6 tygodni trwania konkursu. To jeszcze nie wszystko. Wszyscy uczestnicy konkursu wezmą udział w losowaniu finałowym, które odbędzie się 4 kwietnia.

http://www.partner.egospodarka.pl/konkurs
http://weinfo.pl/platforma.php

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry