Konkurs serwisu MojaGeneracja.pl

Ruszył Mega Konkurs serwisu społecznościowego MojaGeneracja.pl skierowany do blisko 6 milionów użytkowników sieci Gadu-Gadu. W konkursie można wygrać m.in. specjalny, VIPowski nr GG 969, laptopy, skutery, rowery, płyty, gry multimedialne i wiele innych.

Do konkursu można dołączyć w każdej chwili. Dla bardziej aktywnych użytkowników przygotowano inne zasady losowania, dla mniej aktywnych wprowadzono możliwość ustawiania specjalnego opisu na swoim numerze GG – w ten sposób można zostać wylosowanym przez system konkursowy.

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie nagród, wystarczy przy pierwszym logowaniu do serwisu www.MojaGeneracja.pl wpisać w pole „Numer GG osoby polecającej” numer GG osoby, która zaprosiła do serwisu. Aby ta osoba również mogła zdobyć nagrody, też powinna zaprosić innych do serwisu. W ten sposób można zdobyć punkty – im więcej osób zaproszonych, tym większe szanse na wygraną. Aby brać udział w losowaniu, należy mieć uzupełniony profil w serwisie (awatar-zdjęcie oraz wpis do bloga). Co tydzień wygrywa 20 osób.

W konkursie nagradzane będą osoby, które zaproszą jak najwięcej swoich znajomych do Mojej Generacji. Konkurs trwa do 7 maja. Nagrody ufundowali: Gadu-Gadu S.A., Karen Notebook, Centrum Szkoleniowo-Kongresowe Magellan, Super Memo World, Zipp, Kross, Vision, CD Projekt. Patroni medialni: Metro, Radio Eska.

Do Mojej Generacji można dołączyć w prosty sposób – wystarczy posiadać numer komunikatora Gadu-Gadu (www.gadu-gadu.pl) i zalogować się do serwisu poprzez stronę WWW lub klikając w ikonkę MojaGeneracja w komunikatorze Gadu-Gadu.

www.mojageneracja.pl/konkurs

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top