Konkurs Startup Weekend Trójmiasto: wygraj gadżety od Google

Opublikowano: 7 listopada 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

Organizatorzy piątkowego Startup Weekendu przygotowali niespodziankę. Każdy kto korzysta z mediów społecznych i dodatkowo lubi gadżety od Google, może je mieć dla siebie! Jak to zrobić?

W pierwszej kolejności należy śledzić kanały Startup Trójmiasto na Twitterze: SWTrojmiasto lub na Facebooku StartupWeekendTrojmiasto. Następnie w dokonywanych wpisach używać odpowiednio tagów SWTrojmiasto i StartupWeekendTrojmiasto.

Konkurs Startup Weekend Trójmiasto: wygraj gadżety od Google 1

Organizatorzy zliczą wszystkie dokonane wpisy, komentarze, tweety, retweety. Z nich wybiorą te osoby, które były najbardziej aktywne i rozlosują nagrody. Ogłoszenie wyników nastąpi w piątek wieczorem na stronie trojmiasto.startupweekend.org. Jeżeli zwycięzca będzie uczestnikiem wydarzenia, to otrzyma nagrodę na miejscu. Z pozostałymi organizatorzy skontaktują się za pośrednictwem kanałów społecznościowych.

Do wygrania są:

  • czerwony kalendarz Google,
  • czarny kalendarz Google,
  • czapeczka YouTube,
  • Kubek termiczny Google,
  • Piankowy pokrowiec Google na tablet/netbooka

Więcej informacji oraz prezentacja nagród na tej stronie.

Startup Weekend Trójmiasto odbędzie się w dniach 9-11 listopada w Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym w Gdyni. Dostępne są jeszcze bilety w promocyjnych cenach. Nasza Redakcja jest patronem medialnym wydarzenia.

Dawid ZarazińskiKonkurs Startup Weekend Trójmiasto: wygraj gadżety od Google

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.