Konkurs Startup Weekend Trójmiasto: wygraj gadżety od Google

Organizatorzy piątkowego Startup Weekendu przygotowali niespodziankę. Każdy kto korzysta z mediów społecznych i dodatkowo lubi gadżety od Google, może je mieć dla siebie! Jak to zrobić?

W pierwszej kolejności należy śledzić kanały Startup Trójmiasto na Twitterze: SWTrojmiasto lub na Facebooku StartupWeekendTrojmiasto. Następnie w dokonywanych wpisach używać odpowiednio tagów SWTrojmiasto i StartupWeekendTrojmiasto.

Konkurs Startup Weekend Trójmiasto: wygraj gadżety od Google 1

Organizatorzy zliczą wszystkie dokonane wpisy, komentarze, tweety, retweety. Z nich wybiorą te osoby, które były najbardziej aktywne i rozlosują nagrody. Ogłoszenie wyników nastąpi w piątek wieczorem na stronie trojmiasto.startupweekend.org. Jeżeli zwycięzca będzie uczestnikiem wydarzenia, to otrzyma nagrodę na miejscu. Z pozostałymi organizatorzy skontaktują się za pośrednictwem kanałów społecznościowych.

Do wygrania są:

 • czerwony kalendarz Google,
 • czarny kalendarz Google,
 • czapeczka YouTube,
 • Kubek termiczny Google,
 • Piankowy pokrowiec Google na tablet/netbooka

Więcej informacji oraz prezentacja nagród na tej stronie.

Startup Weekend Trójmiasto odbędzie się w dniach 9-11 listopada w Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym w Gdyni. Dostępne są jeszcze bilety w promocyjnych cenach. Nasza Redakcja jest patronem medialnym wydarzenia.

Wpisy promowane

 • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
  Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
 • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
  Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry