Gotuj.tv najciekawszą domeną edukacyjną [ciekawe domeny]

Początek września kojarzy się z początkiem roku szkolnego. Okres ten dla wielu oznacza również nowe plany związane z rozwojem osobistym. Czy inwestorzy domenowi znajdą ciekawe propozycje na rynku domen?

Zapraszamy do nowego cyklu „Ciekawe Domeny”, w którym będziemy przedstawiać interesujące domeny, które można nabyć na rynku wtórnym – dla ułatwienia podjęcia decyzji prezentujemy tylko oferty z ceną. Wskazane przez nas domeny znajdziecie na Aftermarket.pl lub Premium.pl.

ID-10094383Jedną z droższych propozycji, którą znajdziemy na aukcjach domen jest szukajpracy.pl – sprzedawca wycenia nazwę aż na 35 tys. zł. Wydaje się, że trudno będzie znaleźć nabywcę, jednak nazwa idealnie pasuje na projekty ogłoszeniowe związane z rynkiem pracy. Jest też ciekawą propozycją dla firm szkoleniowych.

Świetną, i chyba najlepszą w naszej ocenie, domeną jest gotuj.tv. Właścicielem tej nazwy możemy być już za 8 900 zł. Uwagę przykuwa również akademiarozwoju.pl (5 000 zł). Z innych ciekawych propozycji zachęcamy do zapoznania się z domeną superniemiecki.pl, która jest wyceniona na 5 000 zł. W cenie poniżej 10 tys. zł znajdziemy m.in. zasobyludzkie.pl (9 999 zł), wybierzszkole.pl (6 500 zł), akademiaseniora.pl (6 000 zł)  czy twojakariera.pl (4 000 zł).

Z domen tańszych – do 200 zł proponujemy zapoznać się z ofertami kupna naukamasazu.pl (10 zł), zerowka.eu (69 zł), brudnopisy.pl (90 zł) czy zapamietasz.pl (165 zł).

To są nasze, pewnie mocno subiektywne, wybrane propozycje dla Was. Jeśli szukacie domeny na projekt szkoleniowy lub edukacyjny to może uda Wam się jeszcze zarejestrować wolną domenę na rynku pierwotnym? Życzymy powodzenia!

Autorem zdjęcia jest pixtawan.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry