Koźmiński uruchamia studia e-biznesowe wspólnie z Orange Polska

Praktyczne wykorzystanie wiedzy akademickiej, stypendia pieniężne, praktyki w firmie, a dla najlepszych możliwość zatrudnienia – taki system kształcenia obiecuje Akademia Leona Koźmińskiego w strategicznej współpracy z Orange Polska.

Akademia-Leona-Kozminskiego2Nowe, dwuletnie studia magisterskie „zarządzanie w wirtualnym środowisku” wykształcić mają menedżerów e-biznesu. Są adresowane do osób z tytułem licencjata, które chcą uzupełnić wyższe wykształcenie do poziomu magisterskiego, a przy okazji uzyskać zawód związany z biznesowym wykorzystaniem internetu. Firma Orange Polska od początku będzie uczestniczyła w tworzeniu programu, a jej przedstawiciele będą prowadzić wybrane zajęcia.

W ten sposób możemy zagwarantować, że sposób kształcenia studentów będzie spójny z najnowszymi trendami na rynku, będzie łączył teorię z biznesową praktyką. Słuchacze otrzymają dokładnie taką wiedzę, jaką powinni posiadać, aplikując dziś do pracy – powiedział Jacek Kowalski, członek zarządu ds. zasobów ludzkich Orange Polska.

Nowe studia wprowadzone przez Akademię Leona Koźmińskiego to specjalizacja w ramach zarządzania.

Studenci zdobędą kompetencje m.in.: jak zarządzać internetowym start-upem, jak prowadzić działania e-marketingowe, jak tworzyć i komercjalizować innowacje, poznają zachowania konsumentów w sieci, nauczą się, jak zarządzać finansami i zespołami w projektach IT oraz jak wykorzystać Internet do budowania sukcesu firmy. W programie przewidziano także m.in. gry symulacyjne e-commerce czy laboratoria z wykorzystania mediów społecznościowych w działaniach marketingowych – dodał prof. Grzegorz Mazurek, opiekun studiów „zarządzanie w wirtualnym środowisku”.

Oprócz partnera strategicznego, jakim jest Orange Polska, w rozwój programu studiów zaangażowali się również jako patroni: e-Izba Izba Gospodarki Elektronicznej, Interactive Advertising Bureau, a jako partnerzy merytoryczni m.in.: cdp.pl oraz Gemius, Divante, Ideo, GoldenSubmarine, VML Poland, Net Solutions, Socjomania.

Na studia aplikować może każdy posiadacz dyplomu licencjata, a osoby po kierunkach nie związanych z zarządzaniem będą musiały uzupełnić wiedzę z tej dziedziny do pewnego poziomu. Absolwenci otrzymają dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku zarządzanie. Oprócz wspomnianego nowego programu magisterskiego, Akademia Leona Koźmińskiego uruchamia wspólnie z biznesem trzy programy studiów podyplomowych: marketing internetowy, handel elektroniczny oraz internet w turystyce i hotelarstwie.

Więcej informacji na temat nowych studiów znaleźć można na stronie www.ezarzadzanie.kozminski.edu.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry