Kredyty mieszkaniowe Fortis Banku w Bankier.pl

Opublikowano: 18 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Polski Portal Finansowy Bankier.pl udostępnił na swoich stronach ofertę kredytów mieszkaniowych Fortis Banku Polska S.A. .
Dla użytkowników Bankier.pl bank oferuje warunki znacznie korzystniejsze od standardowych – niższą prowizję od przyznanego kredytu a także zniesienie opłaty za rozpatrzenie wniosku. Przy współpracy z Fortis Bank Polska S.A. Bankier.pl pośredniczy w sprzedaży czterech kredytów na nieruchomości. Są to: kredyt hipoteczny, budowlano-hipoteczny, budowlany oraz hipoteczny na zakup działki budowlanej.

Dla użytkowników, którzy wyślą zgłoszenie zainteresowania kredytem za pośrednictwem Bankier.pl Fortis Bank przygotował atrakcyjną promocję w postaci zniesienia opłaty za rozpatrzenie wniosku kredytowego, która standardowo wynosi 80 zł. Ponadto użytkownicy, którym kredyt zostanie przyznany – zapłacą prowizję w wysokości tylko 1% wartości kredytu w porównaniu do standardowej prowizji wynoszącej od 1,8% do 2,2%. Fortis Bank Polska S.A. oferuje swoim klientom również możliwość otrzymania karencji w spłacie kapitału do 24 miesięcy, możliwość 3-krotnego przewalutowania kredytu w sytuacji niekorzystnych zmian kursów walut na rynku a także wcześniejszej spłaty kredytu bez prowizji.

Wysłanie zgłoszenia zainteresowania kredytem za pośrednictwem Bankier.pl jest nieskomplikowane i polega jedynie na wypełnieniu odpowiedniego formularza pozwalającego na umówienie się z doradcą kredytowym, który pomoże w wyborze najlepszej opcji kredytu oraz w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności.

Wśród wszystkich dostępnych za pośrednictwem Bankier.pl produktów i usług finansowych kredyty hipoteczne są produktem cieszącym się największym zainteresowaniem użytkowników. Rząd wielkości udzielanych użytkownikom Bankier.pl kredytów na nieruchomości i kredytów gotówkowych sięga kilku milionów złotych miesięcznie natomiast miesięczna wartość aplikowanych kredytów to ok. kilkunastu milionów złotych. Dodatkowo za pośrednictwem Bankier.pl zawieranych jest kilkaset umów miesięcznie na pozostałe produkty finansowe.

Obecnie w Bankier.pl możliwe jest skorzystanie z oferty kredytowej już pięciu banków: Banku Rozwoju Budownictwa Mieszkaniowego S.A., Deutsche Banku Polska S.A., GE Banku Mieszkaniowego S.A., LG Petro Banku S.A. oraz właśnie udostępnionego Fortis Banku Polska S.A.

http://www.bankier.pl

Sylwester KozakKredyty mieszkaniowe Fortis Banku w Bankier.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.