Książka Kucharska Ludzi Pracy – podsumowanie konkursu w SerwisKariery.pl

Na stronach SerwisKariery.pl udostępniono 'Elektroniczną Książką Kucharską Ludzi Pracy’. Autorami przepisów są internauci, którzy wzięli udział w zabawie przygotowanej przez redakcję wortalu. Całość utrzymana była w konwencji PRL-u. Autor najciekawszego przepisu otrzyma fartuszek kuchenny z logo SerwisKariery.pl.

Zabawa kulinarna przygotowana przez SerwisKariery.pl trwała dwa tygodnie i zakończyła się w połowie października 2004 roku. Nadesłano przeszło 50 przepisów, z których 12 najciekawszych opublikowano w ’ Elektronicznej Książce Kucharskiej Ludzi Pracy’. Znajdziemy w niej m.in. przepisy na chleb z przyprawami, kurczaka z ryżem, pieczony camembert czy bardzo PRL-owską potrawę zupkę Kim – ir- Senkę z salami, której autor zwyciężył w całej zabawie.

Łukasz Łata, redaktor naczelny SerwisKariery.pl zdradza, że wiosną ruszy kolejna zabawa kulinarna, w której zbierane będą przepisy na potrawy wiosenno-letnie. 'Całość znów zostanie utrzymana w sentymentalnym duchu czynu społecznego’ – zapewnia. Publikacja dostępna jest w dziale Ładowarka.

http://www.serwiskariery.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top