Książka Kucharska Ludzi Pracy – podsumowanie konkursu w SerwisKariery.pl

Opublikowano: 9 listopada 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Na stronach SerwisKariery.pl udostępniono ‚Elektroniczną Książką Kucharską Ludzi Pracy’. Autorami przepisów są internauci, którzy wzięli udział w zabawie przygotowanej przez redakcję wortalu. Całość utrzymana była w konwencji PRL-u. Autor najciekawszego przepisu otrzyma fartuszek kuchenny z logo SerwisKariery.pl.

Zabawa kulinarna przygotowana przez SerwisKariery.pl trwała dwa tygodnie i zakończyła się w połowie października 2004 roku. Nadesłano przeszło 50 przepisów, z których 12 najciekawszych opublikowano w ‚ Elektronicznej Książce Kucharskiej Ludzi Pracy’. Znajdziemy w niej m.in. przepisy na chleb z przyprawami, kurczaka z ryżem, pieczony camembert czy bardzo PRL-owską potrawę zupkę Kim – ir- Senkę z salami, której autor zwyciężył w całej zabawie.

Łukasz Łata, redaktor naczelny SerwisKariery.pl zdradza, że wiosną ruszy kolejna zabawa kulinarna, w której zbierane będą przepisy na potrawy wiosenno-letnie. ‚Całość znów zostanie utrzymana w sentymentalnym duchu czynu społecznego’ – zapewnia. Publikacja dostępna jest w dziale Ładowarka.

http://www.serwiskariery.pl

Sylwester KozakKsiążka Kucharska Ludzi Pracy – podsumowanie konkursu w SerwisKariery.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.