Książki dla podróżników na VTrip.pl

Od kilku dni w portalu turystycznym VTrtip.pl nabyć można nie tylko wczasy lub wycieczki, ale także różnego typu książki przydatne w podróży. To za sprawą Księgarni Podróżnika, która powstała przy współudziale wydawnictwa „Bezdroża”.
Oferta Księgarni obejmuje kilkadziesiąt pozycji wydawniczych. Obok przewodników po państwach i miastach, map i atlasów, można tu kupić książki podróżnicze autorstwa pasjonatów ułatwiające odkrywanie niezwykłych miejsc, a także rozmówki, albumy oraz multimedialne prezentacje. – W pierwszy asortyment wyposaży nas wydawnictwo „Bezdroża”, specjalizujące się w literaturze podróżniczej, z którym współpracujemy od dłuższego czasu. W przyszłości do wspólnego działania chcemy zaprosić także inne podmioty – mówi Bernard Simiński, wiceprezes portalu VTrip.pl.

– Poszerzenie oferty portalu o kolejną pozycję wynika z obranej przez nas strategii polegającej na kompleksowej obsłudze klienta. Obok podstawowego produktu oferujemy użytkownikom VTrip.pl wiele „dodatków” pomocnych w planowaniu podróży. Należy do nich na przykład Telekarta VTrip.pl zapewniająca tańsze rozmowy telefoniczne czy też relacje z podróży autorstwa internatów. Teraz wspomniane „dodatki” poszerzyły się  o Księgarnię Podróżnika – dodaje Bernard Simiński. 
www.vtrip.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry