Książki Kucharskie w Gery.pl

Opublikowano: 26 listopada 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis kulinarny – kuchnia.Gery.pl został przebudowany. Zyskał nową szatę graficzną, oprogramowanie, a przede wszystkim nowy, społecznościowy charakter.
Kuchnia.gery.pl to serwis z przepisami kulinarnymi, dysponuje on liczbą 2,5 tys przepisów nadesłanych przez użytkowników do redakcji portalu.

Serwis kuchnia, który do tej pory był jedynie spisem przepisów dodawanych przez redaktorów serwisu stał się serwisem otwartym,  w którym użytkownicy dodają własne przepisy tworząc książki kucharskie.

Użytkownicy w prosty sposób mogą zarządzać swoim kontem poprzez wygodny i intuicyjny panel administracyjny. Każdy z użytkowników może tworzyć grupy znajomych oraz komentować i oceniać przepisy innych użytkowników, jak również grupować przepisy z całego serwisu w zakładce ulubione.

Nowością jest również sposób wybierania przepisów oraz zawężania kryteriów wyszukiwania. Wybierając z głównego menu rodzaj potrawy możemy zawęzić wybór do potraw zależnie od okazji (święta, urodziny itd.) czy sposobu przyrządzania potrawy (pieczenie, gotowanie, grill itd.)

– Cieszymy się, że na miesiąc przed świętami Bożego Narodzenia udało nam się uruchomić nowy serwis. Z naszego doświadczenia wynika, że wiele osób w tym czasie poszukuje przepisów kulinarnych, a nowy serwis z pewnością ułatwi te poszukiwania. – powiedział Gerard Grech, właściciel Gery.pl

Hanna LaskowskaKsiążki Kucharskie w Gery.pl

Podziel się!

O autorze

hania