Kto i za ile kupi WorldTradeCenter.com oraz Moms.com?

Na giełdach domen pojawiły się dwie bardzo ciekawe nazwy – WorldTradeCenter.com oraz Moms.com. Obie przyciągają uwagę, obie mogą zostać sprzedane za spore sumy. Jeśli znajdą się odpowiedni nabywcy.

Tribute in Light 

WorldTradeCenter.com przywołuje oczywiście skojarzenia z nowojorskimi wieżami oraz zamachem z września 2001 roku. Na całym świecie znajduje się jednak kilkadziesiąt kompleksów noszących nazwę World Trade Centre.

Jesteśmy przekonani, że WorldTradeCenter.com zawsze będzie przyciągać tych, którzy chcą upamiętnić tak ważne wydarzenie w amerykańskiej historii. Jesteśmy dumni, że możemy odegrać rolę w znalezieniu odpowiedniego właściciela, który zachowa szacunek związany z tą stroną – powiedziała Carron Brown, dyrektor marketingu Thought Convergence, firmy, która zajmuje się sprzedażą domeny.

Część środków pozyskanych z ewentualnej sprzedaży ma zostać przekazana organizacjom zajmującym się pomocą dla tych, którzy ucierpieli w zamachach. Nazwę można kupić na Aftermarket.com. Na kilka tygodni przed 10 rocznicą ataku terrorystycznego, WorldTradeCenter.com przyciąga uwagę mediów co może być – jakkolwiek to brzmi – bardzo dobrą formą promocji wystawionej na sprzedaż domeny.

Na Sedo tymczasem kupić można domeną Moms.com. Jak przekonuje pośrednik, jest to nazwa „łatwa w wyszukiwaniu, z dużym potencjałem rynkowym oraz prosta do zapamiętania”. Mamy – jedna z najbardziej aktywnych oraz wydających w internecie najwięcej grup społecznych – mają być doskonałymi odbiorczyniami wielu możliwych zastosowań domeny.

W 1996 roku, kiedy internet był wciąż w okresie niemowlęctwa, a wyszukiwarki internetowe nie istniały, dwie mamy postanowiły stworzyć stronę internetową wykorzystując domenę Moms.com. Chciały dostarczać wielu potrzebnych informacji mamom i ich dzieciom. Strona nie była rozwijana, co umożliwia nowemu właścicielowi zbudowanie globalnej marki od samego początkuczytamy w komunikacie prasowym.

Ile warta może być Moms.com? Czy uda się uzyskać siedmiocyfrową kwotę?

Będziemy śledzili dalsze losy obu domen.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry