Kup na Ceneo – podsumowanie pierwszych miesięcy

Usługa Kup na Ceneo pozwala na zrobienie zakupów bezpośrednio z poziomu porównywarki cen. Pilotażowo usługę uruchomiono w pięciu kategoriach – Filmy, Gry, Książki, Muzyka i Telefony komórkowe. Czy usługa się sprawdziła?

Kup na Ceneo – podsumowanie pierwszych miesięcy 1

Czytając komentarze wystawiane do zamówień Kup na Ceneo, możemy stwierdzić, że opcja ta została przyjęta bardzo dobrze i udało nam się do niej przekonać użytkowników – czytamy w komunikacie prasowym.

Obecnie z tej opcji mogą skorzystać użytkownicy kupujący w 50 wybranych sklepach. Na porównywarce cen uruchomienie nowej usługi wymusiło również zbudowanie nowych kompetencji – obsługi klienta. Do tej pory porównywarki raczej unikały kontaktu z klientem końcowym.

Dokonywanie zakupów przez Ceneo.pl jest bardzo wygodne, wystarczy jedynie wypełnić prosty formularz – nie ma konieczności rejestracji. Użytkownik kupując bezpośrednio na Ceneo może zalogować się danymi z serwisu Allegro, bądź zrobić zakupy bez logowania – mówi Joanna Bilińska, Dyrektor Działu Bezpieczeństwa i Wsparcia Biznesu – Użytkownik na każdym etapie dokonywania zakupów dostaje przejrzystą informację dotyczącą kosztów przesyłki, ile otrzyma przesyłek, z kim należy się kontaktować w przypadku pytań. Opłata za zamówienie może być dokonana przy odbiorze lub poprzez system szybkich płatności – PayU. – dodaje.

Według zapewnień, w połowie marca do usługi dołączą nowe kategorie – Biżuteria i zegarki, Dla dziecka, Uroda i częściowo Dom i Ogród.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry