Kup najtańsze pokrycie dachowe !

Opublikowano: 20 lipca 2006. Kategoria: Rynek. Tagi:

20 lipca www.dachy.org uruchomił wersję v. 1.1. systemu partnerskiego „Zapytaj o ofertę”. System daje inwestorom możliwość zakupu najtańszych pokryć dachowych, a hurtowniom pozyskania nowych klientów.

W systemie uczestniczy grupa niemal 500 z 1600 hurtowni budowlanych z całej Polski zarejestrowanych w bazie specjalistycznego serwisu dachowego www.dachy.org.

Głównym elementem systemu jest formularz, za pomocą którego internauci mogą zgłosić zapytanie o interesujący ich typ pokrycia. Możliwe jest wpisanie swoich danych teleadresowych, modelu, marki i koloru pokrycia, powierzchni dachu oraz szczegółowych uwag co do elementów uzupełniających i akcesoriów dachowych. Zapytanie zostaje przekazane do hurtowni i składów budowlanych znajdujących się w pobliżu miejsca zamieszkania użytkownika, te z kolei mogą już osobiście skontaktować się z klientem i zaproponować mu korzystną ofertę. Dzięki dużej i powiększającej się liczbie hurtowni znajdujących się w systemie, klient otrzymuje kilka alternatyw zakupu pokrycia i to bez wychodzenia z domu !

W wersji v. 1.1.  poprawiono drobne błędy w komunikacji systemu z hurtowniami,  zwiększono liczbę dostępnych producentów ( jest ich teraz niemal 30 ) oraz produkowanych przez nich pokryć. System otrzymał też nową oprawę graficzną. Ruszyła ponadto kampania reklamowa promująca to rozwiązanie.
Zapraszamy do korzystania z systemu „Zapytaj o ofertę”, szczególnie teraz – w okresie wakacyjnym, kiedy większość inwestorów przygotowuje się do krycia dachu w jesiennym sezonie budowlanym.

Sylwester KozakKup najtańsze pokrycie dachowe !

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.