Kup zegarek i rozmawiaj za darmo

Sieć telekomunikacyjna Actio wraz z firmą InBook, obsługującą serwis www.timex.pl, zaproponowały nową wakacyjną ofertę promocyjną. Przy zakupie dowolnego zegarka marki Timex w sklepie internetowym każdy klient otrzyma upominek w postaci kodu doładowującego konto Actio o 111 minut!

Kupon promocyjny gwarantuje prawie dwie godziny darmowego rozmawiania, natomiast po jego wykorzystaniu ceny za połączenia z Actio i tak pozostają niewiarygodnie niskie! Na terenie Polski minuta rozmowy na telefony stacjonarne to zaledwie 9 groszy brutto, natomiast na telefony komórkowe – 70 groszy brutto. Również ceny połączeń międzynarodowych są zaskakująco niskie. W przypadku krajów Unii Europejskiej za minutę na telefon stacjonarny zapłacimy 9 groszy, tymczasem na komórkowy – 99 groszy. Szczegółowy cennik dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej www.actio.pl.

Dzięki naliczaniu sekundowemu, które w Actio jest bezpłatnym standardem, można realnie obniżyć koszty telekomunikacyjne. Dodatkowo nie ma żadnego ograniczenia czasowego na wykorzystanie pieniędzy, które znajdują się na koncie użytkownika. Wszystkie ponoszone wydatki na połączenia telefoniczne można kontrolować dzięki przejrzystej platformie bilingowej, dostępnej na stronie internetowej oraz oczywiście zegarkom Timex, które zawsze dokładnie wskażą upływający czas.

Co należy zrobić, aby stać się użytkownikiem tej rewolucyjnej sieci?  Niezbędne jest posiadanie dostępu do szerokopasmowego Internetu, rejestracja oraz założenie bezpłatnego konta na stronie www.actio.pl. Od tego momentu możemy rozmawiać za grosze! Jednocześnie nie zapominajmy, że posiadając Actio dzwonimy za darmo do wszystkich abonentów tej sieci, a także użytkowników pozostałych operatorów typu VoIP, którzy podpisali stosowne umowy o takiej wymianie. Actio to oczywiście brak abonamentu, oferta dostosowana do potrzeb indywidualnego oraz biznesowego klienta, szereg bezpłatnych usług dodatkowych, takich jak: połączenia oczekujące, przekazywanie połączeń, osiągalność ciągle pod tym samym numerem miejskim, niezależnie od miejsca pobytu itp.

Firma InBook zadeklarowała szczególną promocję przeznaczoną dla wszystkich, którzy nie posiadają jeszcze słuchawek i mikrofonu, przydatnych przy korzystaniu z usług Actio, czyli  telefonii VoIP. W sklepie internetowym InBook.pl dostępne są trzy modele tego elektronicznego sprzętu w okazyjnych cenach! Dodatkowo, jeżeli przy zakupie klient powoła się na promocję Timex-Actio zamówiony towar otrzyma nie ponosząc żadnych kosztów związanych z przesyłką.

Promocja Actio i Timex trwa do końca wakacji lub wyczerpania zapasów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top