KUPUJEMY.PL uruchamia alarm cenowy

Opublikowano: 22 czerwca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Najdłużej działająca polska porównywarka cen kupujemy.pl została wzbogacona o nowe, użyteczne funkcje dla użytkowników. Szczególnie przydatny będzie alarm cenowy.
„Alarm cenowy przydaje się, gdy czekamy z zakupem produktu aż jego cena spadnie do akceptowalnego przez nas poziomu” – mówi Arkadiusz Dydo z kupujemy.pl, „Wystarczy wybrać produkt, dodać go do schowka, ustawić cenę, którą możemy zapłacić i wpisać swój email. Wiadomość zostanie wysłana automatycznie, gdy w którymkolwiek ze sklepów cena osiągnie podany poziom”.

W kupujemy.pl znajdziemy też inne użyteczne funkcje, na przykład zaawansowany system opiniowania – możemy opiniować nie tylko poszczególne produkty czy sklepy, ale również kategorie, własności, producentów. Użytkownik może w łatwy sposób zobaczyć wszystkie swoje opinie, które kiedykolwiek wprowadził i sprawdzić, czy ktoś ich nie skomentował.

Przydatna będzie również „Historia ofert”, czyli narzędzie zapamiętujące kiedy i do których sklepów przechodziliśmy.

Kupujemy.pl jest najstarszym serwisem porównującym ceny w polskich sklepach internetowych. Aktualnie prezentuje oferty ponad 1000 sklepów.

Sylwester KozakKUPUJEMY.PL uruchamia alarm cenowy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.