Kurnik.pl międzynarodowo

Opublikowano: 3 stycznia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi:

Z początkiem nowego roku serwis gier online KURNIK.PL jest dostępny w języku czeskim i węgierskim.

Nowe wersje językowe, dostępne pod adresem kurnik.org, są odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie, jakim cieszy się angielska wersja Kurnika wśród cudzoziemców. Według badania gemiusTraffic w grudniu 2004r serwis odwiedziło 1,2 mln. unikalnych użytkowników, z czego 28 tys. było z zagranicy, głównie z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji i Czech. Na długiej liście krajów, z których odwiedzono serwis, były też takie jak Demokratyczna Republika Konga, Chile, Nigeria, Mongolia i Syria.

W najbliższym czasie planowane są nowe wersje językowe, m.in. rosyjska, niemiecka, francuska, hiszpańska i włoska.

KURNIK.PL działa od maja 2001 roku. W jego ofercie znajduje się ponad 30 gier online, takich jak szachy, tysiąc, kalambury i wiele innych, w które internauci mogą za darmo rozgrywać między sobą wirtualne pojedynki.

http://www.kurnik.pl (polski)

http://www.kurnik.org (międzynarodowy)

Sylwester KozakKurnik.pl międzynarodowo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.