Lakron Polska na francuskich targach

20 września firma Lakron Polska zaprezentowała swą ofertę na targach „Bienvenue a Varsovie” organizowanych przez Francuską Izbę Przemysłowo Handlową w Polsce.

Na tegorocznym spotkaniu w warszawskim hotelu Sofitel Victoria spółki grupy Lakron Polska zaprezentowały po raz pierwszy swoją kompleksową ofertę. Skierowana była ona do francuskich przedsiębiorców prowadzących działalność w Polsce.

Oferta przedstawiona przez Lakron Polska podczas targów przeznaczona była przede wszystkim do przedstawicieli zagranicznych firm rozpoczynających działalność i organizujących swoje struktury w Polsce. Usługi świadczone w ramach kompleksowej oferty Lakron Polska obejmują zarówno organizację samego biura i siedziby firmy, jak i wsparcie merytoryczne w zakresie prawa, rachunkowości i finansów oraz technologii informatycznych. „W naszej ofercie są elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy, zwłaszcza jeśli wchodzi ona na nowy rynek. Znajomość lokalnych realiów gospodarczych i prawnych, doświadczenie i kontakty, które posiadamy są dla zagranicznych partnerów biznesowych przydatne do prawidłowego startu na polskim rynku” – uważa Ewa Makowska, Dyrektor Biura Handlu i Marketingu Lakron Polska.

Zdaniem przedstawicieli firmy Lakron, spotkania tego typu mają na celu przede wszystkim skontaktowanie ze sobą międzynarodowych środowisk biznesowych i wzajemną prezentację produktów. „…nie są miejscem zawierania kontraktów, ale płaszczyzną nawiązywania kontaktów i znajomości owocujących w przyszłości. Pod tym względem jesteśmy z tegorocznego spotkania bardzo zadowoleni” – dodaje Ewa Makowska.

W targach wzięło udział 59 wystawców, z oferta których zapoznało się 1400 przybyłych gości.

http://www.lakron.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top